da sa vysporiadat s neverou?

Príspevok v téme: da sa vysporiadat s neverou?
unfaithful

dneska som po 7 mesiacoch podviedla svojho chalana, s ktorym chodim vyse rok a pol.. trosku viac som vypila, a kedze sa mi ten chalan pacil uz dlhsie tak som to spravila.. nevyspala som sa s nim, pretoze mam kramy (nastastie)len som mu urobila fajku a vasnivo sme sa cely cas bozkavali. nechcem to povedat svojmu priatelovi, pretoze ho mam rada a nechcem ho zranit, ale tiez sa nedokazem pretvarovat.. co mam robit? zaroven som podjebala aj svoju najkamosku lebo ten chalan sa jej riadne paci a raz sa s nim aj prelizala :( ja viem ze som kurva a neviem co vsetko este, ale vazne potrebujem poradit...

kajjka

jaj, keby sa dal cas vratit... bohuzial sa neda, takze sa s tym nauc zit. Mne sa to podarilo a to som bola poriadna citlivka. No ty to mas o to tazsie, ze sa stretavate, a vlastne musis doverovat tomu chalanovi, ze to, co s tebou zazil si necha pre seba. Lebo vies, chalani v tomto veku sa veeelmi radi chvalia, ale teda, nechcem ta strasit a prajem ti, aby to dobre dopadlo:-)

unfaithful

kajjka, mas pravdu s tym co si napisala... tiez som neverila ako je to mozne, ked len pred par dnami, som si bola na 100% ista ze nic take neurobim.. a zrazu, trosku prehnane mnozstvo poharikov, a nevera bola na svete. ale cas sa bohuzial neda vratit..

unfaithful

dakujem soraja, a verim ze tie chyby uz nikdy nezopakujem... a s tym ako si ho nazvala "chalaniskom", mozno mas aj pravdu.. lebo mi povedal, ze by to spravil aj keby bol triezvy, a mozno on ma neberie az tak ako ja jeho, skor ma berie ako peknu kamaratku. ale tak uvidime ako s nim, ale budem sa mu snazit doverovat, a som si ista ze sa to uz nezopakuje.. a este raz vsetkym babam, vazne berte si poucenie z nas, ako potom doplatit na vlastne chyby...

Soraja

unfaithful som rada, ze mas na neveru takyto pohlad. To ze si pila, ok,a le nabuduce, ked budes pit, tak s mierou. Alebo ked budes s priatelom, pri nom sa svojim chutkam nemusis branit. Len si davaj pozor,aby sa ten dotycny chalanisko neitil dotknuty, ze o neho uz nejavis zaujem, stat sa moze vselico, aby sa ti nakoniec nechcel pomstit. Daj si na neho pozor. Dufam, ze si sa poucila. Ved clovek sa uci na vlastnych chybach, horsie je, ked tie chyby maju katastrofalny koniec. Vela stastia prajem do buducnosti.

kajjka

kazdy ma vlastny nazor na neveru, ci uz ju zazil na vlastnej kozi v akejkolvek podobe. Moze sa prihodit hocikomu, ani nevie ako, nevie preco a zrazu je to tu.

unfaithful

takisto neveru odsudzujem, a za triezva by som na nu ani nepomyslela... ale je to tak, alkohol robi svoje, a este v tolkom mnozstve, clovek sa uz neovlada a nerozmysla nad tym co je spravne, co nie, co si moze dovolit a co nie. zuzana s tym chalanom sme kamarati, dokonca chodi do tej istej skoly takze ho stretavam kazdy den, dokonca aj na icq mi stale pise... ale viem, ze ja k nemu nic necitim, a chcem aby to ostalo len pri kamaratstve. aj ked vlastne on sa pozna s mojim chalanom, ale nie su az taky uzasni kamosi. a soraja, ja som takisto zazila neveru, ze ja som bola ta podvedena a nielen raz... a najviac to bolelo ked to bolo s mojou naj kamoskou, takze viem ake to je aj s tej druhej strany... preto neveru odsudzujem. aj ked som to urobila, snazim sa na to zabudnut, lebo som nevedela co robim, bola som dost opita :(

Soraja

kajjka ja som bola podvedena, a ja som neverna nebola. Vies ja by som to nevedela urobit. Ak je vo vztahu nejaky problem, dospeli ludia si to vedia vyrozpravat a ak nie, tak nie. Ale za to nemusim byt hned neverna, ved ked uz je vo vztahu problem, ktory nie je riesitelny a chcem byt s niekym inym, tak ten vztah ukoncim. Predsa sa nedaju riesit vsetky problemy neverou. JA viem, stava sa,a le je to podla mna smutne. A co sa tyka tej nevery v alkoholovom stave. Ok, bola opita,a le sama napisala, ze rozum jej vravel nieco ine a telo si robilo co chce. Bola opita stratila zabrany,ale ked si uvedomovala co robi, mala to stopnut, ked jej rozum vravel nie. V tej chvili vedela co robi, nemusela to urobit. Stalo sa, musi niest nasledky. Ja jej neprajem nic zle, len to, aby sa poucila z chyby, ktoru urobila. Mozno sa aj pouci. Nech je stastna. Ale nech viac nepodvadza. Problemy sa tym nevyriesia, vsetko sa este zhorsi. Kajjka viem co hovorim, zazila som horsie veci ako neveru, ale toto je vec, ktoru netolerujem, ci to urobi chlap alebo zena. Sama uznas ze to je svinsvto voci tomu druhemu.

kajjka

myslela som to tak, ci si bola neverna aj ty. Ja si myslim, ze nevera moze vzniknut aj tam, kde je vo vztahu nejaky problem, teda moze to byt jeden z dovodov nevery, aj ked nie vzdy. To co spravila UNF... je skor nevera z nerozvaznosti podporena alkoholom. Tak nejak som to zazila aj ja

Soraja

mila kajka som ovela starsia ako tato slecna co tu napisala a predstav si boze dobry, ze som neveru zazila, ale kto bol neverny, jasne, ze sa obhajuje. Ja to poznam mala som takeho byvaleho. Ja si za tym co som napisala stojim a nikoho nehadzem do jedneho vreca, je to pravda, nevera je svinsvo, neda sa ospravedlnit. Nikdy a nicim. Kazdy ma na vyber, ci podvedie,alebo zostane verny. Je to len na svedomi toho dotycneho. A ked si vyberie neveru, tak potom nech nefnuka, ved predsa kazdy ma rozum a vie, co to vsetko obnasa. Stoji za to podviest niekoho a potom sa strachovat, ze na to pride? Alebo mat yvcitky svedomia? JA si svojho priatela vazim a NIKDY by som ho nepodviedla. A mohol by prist za mnou muz sama dokonalost. Vies toto je ten problem, clovek kona a potom lutuje a kazdy neveru zlahcuje, ale potom su tie rozvedene manzelstva, nemanzelske deti.

kajjka

mila SORAJA, mam skusenost taku ze som bola podvedena aj som podviedla, neviem co je horsie, ale skus nehadzat vsetky kocky do jedneho vreca, ty niesi, aspon podla mna, az taka stara, ze by sa aj tebe take nieco mahlo stat, co ti teda neprajem, teda nikomu