da sa vysporiadat s neverou?

Príspevok v téme: da sa vysporiadat s neverou?
unfaithful

dneska som po 7 mesiacoch podviedla svojho chalana, s ktorym chodim vyse rok a pol.. trosku viac som vypila, a kedze sa mi ten chalan pacil uz dlhsie tak som to spravila.. nevyspala som sa s nim, pretoze mam kramy (nastastie)len som mu urobila fajku a vasnivo sme sa cely cas bozkavali. nechcem to povedat svojmu priatelovi, pretoze ho mam rada a nechcem ho zranit, ale tiez sa nedokazem pretvarovat.. co mam robit? zaroven som podjebala aj svoju najkamosku lebo ten chalan sa jej riadne paci a raz sa s nim aj prelizala :( ja viem ze som kurva a neviem co vsetko este, ale vazne potrebujem poradit...

nashira

Ma na to pravo vyjadrit sa.Dokaz,ze niesi egoista.Mohla by si ten vztah dat na inu uroven.Vies to mi tak pripada ako ked niekto otehotnie a potom ma dilemu ako sa dietata zbavit.A nerozmysla dopredu nad nasledkami.Spravna postoj je nechat si dieta a niest nasledky .Priznat sa a niest si naslwedky...mozes vymyslat ako chces ,ale pravda je tu len jedna ak sa rozhodnes povedat pravdu oslobodi ta to ak nie otupi a bude ta to trapit dalej.

unfaithful

nashira, lenze viem presne co sa stane ked mu to poviem.. riadne mi vynada, povie mi, ze to vedel, ze nas vztah sa skonci tak, ze to ja dojbem, povie mi ako ma nenavidi, ze ma uz nechce vidiet, atd.. som si ista, ze mi neodpusti, lebo vela krat sme sa na tuto temu bavili, a ja mu to nezazlievam, tiez by som urobila to iste, a este by som ho aj poriadne vyfackala. martinr, ma aj pravdu, je to trosku egoisticke... ale ja nemozem bez neho zit, nedokazem si to predstavit, zo mna by nebol clovek ale uboha troska.. ale zasluzim si to :(

nashira

Unfa....To co ti pomoze je priznat sa a ver mi pomoze ti to aon ma pravo vediet co sa stalo a rozhodnut sa co dalej.Ked nemas odvahu povdat mu to do oci tak napis list mozes to napisat aj teraz tak ako to citis.Vzdy je sanca na novy zaciatok.Postoj mas teraz dobry ked lutujes co sa stalo .Zmen sa tym ,ze sa rozhodnes hovorit pravdu.Vies co je uzasne,ze clovek moze mat ciste svedomie je to super.Neboj sa da sa to zvladnut.

martinr

krasne dievcata, to je pekny pristup.
A je smiesne hovorit, nepovedala som mu to lebo by som mu tym ublizila, neni to tak nahodou ze sebe? lebo keby to mne baba povie, tak by som sa koli nej urcite netrapil a poslal ju kade lahsie.
Este sa idete hrat ake vy ste dobre zienky ze nechcete ublizovat a jedine o co vam ide je zachranit ten svoj zadok a neublizit sebe.

unfaithful

suhlasim s nashirou.. tiez som bola toho nazoru, a aj stale som, hoci som vcera urobila to co som urobila, a neskutocne ma to mrzi, vkuse len revem a neviem co so sebou.. neverim, ako som mu to mohla urobit. naozaj si ho vazim ako cloveka, je to jediny chalan a jediny zmysel mojho zivota. je mi zo seba strasne na nic, nemozem uverit aka som spina. este pred tyzdnom som si hovorila, aj sme sa o tom rozpravali, ze by som ho nedokazala podviest, a nakoniec stalo sa :( a neviem ci ma on podvadza, vazne mame taky vztah, ze si neverime.. hovorim tomu tak: "je to s nim tazke ale bez neho je to este tazsie" ale mam taky pocit, ze on sa vazne zmenil a uz ma nepodvadza, bud sa vie tak dobre pretvarovat alebo sa naozaj zmenil. a som rozhodnuta, ze mu to nepoviem, nechcem ho ranit, a neviem si predstavit ake by to bolo keby ma nenavidel... len sa neviem zbavit toho strasneho pocitu viny, strasne mi to jbe na mozog a idem sa z toho zblaznit.. ale viem jedno, ze uz nebudem pit, ked neviem potom co so sebou... baby vazte si svojich priatelov a nerobte pcoviny, neviete si ani len predstavit ako to potom priserne boli, hlavne to, ze klamete cloveku, ktoreho milujete. lenze cas sa neda vratit spät, tak treba rozmyslat dopredu - a poriadne!

Soraja

unfaithful myslim, ze vas vztah asi nema zmysel, ono vyhovorka typu "nemala som sa kedy vyburit" je uboha, je to znak toho, ze nie si este zrela na vztah. JA som mala takeho chalana na kruku v tvojom veku, olis me spolu strasne dlho,a le nemalo to zmysel. Jeho vety boli podobne ako tvoje a, ze s apotrebuje vyburit a podobne. NAco ale sakra chces matpartnera, ked ho podvadzas? Zivot nie je o sexe a naco sa "vyburit" takymto sposobom? Mne by nevadilo, keby som mala jedneho sexualneho partnera cely zivot, a nie to skusat stale nieco nove. NIkdy s nikym nebudes mat milovanie take, ako s osobou ktoru milujes, pretoze to nie je sex, ale milovanie. Ale pochopis, ked raz takeho cloveka najdes. A alkohol neospravedlnuje. Nemas pit, ked sa potom nevies ovladat. Keby si skutocne toho chalana milovala, vyzera to inak. JA som pocitila na svojej kozi neveru, ale ja som nepodviedla, podviedol on a poviem ti, boli to, ci uz by bol triezvy alebo opity. To je jedno, nevera je nevera a kto je neverny, ten nemiluje a babenky typu zuzana sa tu mozu rozculovat, pretoze vedia, ze to je pravda a hryzie ich svedomie.

kajjka

a si si ista ze on ta uz nepodvadza? Lebo predtym si pisala ze ste mali obdobie ked ste sa podj... Takze spravi raz, spravi aj druhy krat, mne sa to tak osvedcilo, aj na vlastnej kozi, ale to je uz ina tema:-)-)

erina

mala by si si uvedomiť či si chceš užívať alebo mať vzťah , ak si sa ešte nevyburila tak sa radšej s ním rozíd a až ked budeš naozaj pripravená tak začni s niekym vzťah ...

nashira

A ked si zabudla na svoju neveru za 3tyzdne to je len dokaz o nizkom EQ a slabuckom charaktere.Rozculuje ta ked ma niekto ine priority a moralne hodnoty.Chces aby sa len pisalo ako to je o.k ...nevera.Nevera ma aj ine dosledky napr.zdravotne.A to nieje sranda.