Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

IVES ROCHER-kozmetika

ivih

www-stránka je www.yvesroches.sk je to prírodná kozmetika, žiadna chémia a je vynikajúca, používam krémy, parfémy aj toaletné vody, sprchovacie sampóny sú vynikajúce, veľmi jemné na pleť a voňavé, nie po chémii, raz vyskúšaš a neodoláš

pipa

Yves Rocher je velky chemicky koncern a zaraba tazke miliardy. Ja som za prirodnu kozmetiku. Podporte aj mensie firmy, ktore musia viac bojovat o prezitie. Rocher si to nezasluzi.

dara23

...z tejto značký mám iba čiasticu gomáž...používam ju cca mesiac každý den ráno aj večer a je super...zatial som z nej neminula ani polovičku a to ju používam stále..

andy

Ano, ja mam skusenost s touto znackou. Musim povedat, ze som velmi spokojna. Nakupujem si pletovu vodu, mlieko , krem a sampon . Podla mna je to dobra kozmetika.

dara23

..dnes som si tou gomážou vyčistila pleť..a musím uznať je to super..pleť je potom velmi hebká..vôbec to pleť nedráždi práve naopak..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.