Mozem pit alkohol, ked uzivam cipralex a rivotril?

davca

Ahojte všichni. Užívám cipralex už 3 měsíce a jsem s ním spokojen. předtí to byl citalek, ale byl jsem z toho unavený.Po návštěvě psychiatra a změně léku, to bylo o dost lepší. Nástup po cipralexu byl asi týden, kdy jsem se cítil o moc lépe a navíc plný energie. Míval jsem často pocity uzkosti, ale to už je pryč. Cítím se velice dobře a mohu jen doporučit.

evcca

neberem to v zlom,len mam rada priamociarost. s tymto by som sa ja nezahravala, ale to je asi o kazdom z nas.pekny vecer.

xxxyy

evcca:pytala som sa na radu a ak si pozries datum a cas konkretnej odpovede k veci zistis, ze ta rada prisla dost neskoro...na tu chatu som isla v piatok o 3tej..a neber to prosim osobne.moj predosly prispevok nebol mysleny v zlom a ani miereny na teba.

evcca

vies, nechapem naco si sa pytala, ci mozes pit alkohol na lieky, ked si si aj tak urobila po svojom. rada hovorim pravdu bez okolkov.

lencok1

2 litre xxxyy? no pekne:)...inak mne najprv tiez nic nebyvalo...ale niekedy sa mi stalo, ze ked som si dala uz len nejaky likera alebo vinko, zacala som sa potit, buchalo mi srdce ako o zivot...a bola som taka na nic...
a niekedy vypijem aj viac a som ok...
ale kazdopadne 2 dcl bohate stacia!!!

xxxyy

nuz, tak uz som sa z tej chaty vratila...:) bohuzial, 2 dcl to neboli, skor 2 litre, ale kazdopadne zijem a to je hlavne, akurat mi bolo dost spatne.Takze ako sa to hovori....ucit sa na vlastnych chybach? to presne urobim a vinku a aj inym alkoholickym mameniam sa urcite budem vyhybat.Nuz a k tomu co vravela evcca...spomalenie liecby.Ja osobne si myslim, ze sa nema ani co spomalit lebo ta tetania, co ja viem.Podla mna ju nemam,ono podla slovnych charakteristik priznakov, bez blizsich vysetreni to moze byt hocico ine....ovsem ako dokonale vysetrit ludsku psychiku, vsak...