opustil ma

Príspevok v téme: opustil ma
goga

Po dvadsať ročnom manželstve ma opustil manžel.Pre mňa to bol šok, lebo jeden deň som sa dozvedela že ma priateľku(ja som mu na to prišla) a druhý deň sa k nej odsťahoval. Nič som netušila, alebo som si to nechcela pripustiť.Mohol sa tak dlho pretvarovať, milovať sa so mnou ako keby nič??? Ubehli tri týždne a on sa správa ako keby nikdy so mnou nežil. Neviem to pochopiť a hrozne to boli...Chcela by som to všetko pochopiť, odpútať sa od neho
no niet dňa a hodiny aby som na neho nemyslela. Goga

denisa

AJ JA TI DRZIM PALCE A VSETKO NAJLEPSIE DO NOVEHO ZIVOTA A DO SPLNANIA NOVYCH VYTYCENYCH CIELOV.OZVI SA SEM TAM,BUDEME VELMI RADI,

[zruseny12]

GOGA,tiez Ti drzim palce...vsetko len to najlepsie nech Ta stretava....pekny vecer...a samozrejme aj Tvoje deti...

kalija

GOGA,
som rada ze si z toho von a teraz uz je nacase si budovat vlastny zivot. Vlastne ty si uz aj zacala.
Drzim palce.

jojka

Ja nie som nabozensky vobec zalozena, ale na osud z casti verim, asi sa to malo tak stat, neboli ste si sudeni...Uvidis, ze v novom zivote ta caka este vela nadhernych veci!!! Aj ten sudeny...

goga

Moje mile holky, pozeram, ze sa to tu nejak rozbehlo a ja som tak zaneprazdnena, ze ani nemam cas odpisat, co je na druhej strane dobre, lebo sa ani nemam cas trapit. Po dvoch mesiacoch, od kedy som napísala to zufale volanie "Opustil ma..." sa toho velmi vela zmenilo.Aj ja som sa velmi zmenila. Ked citam ten prvotny text, tak to uz hadam ani pravda nie je. Ma to fakt svoje etapy ako pisete a kazda to zvladame individualne(od podmienok v akych zijeme, od osobnosti, citlivosti, bojovnosti...zeny).Ked si to tak prechadzam, mne pomohlo hlavne, ze som k nemu prestala pocitovat tie prvotne negativne emocie(zlost, ponizenie, sklamanie, ziarlivost...)a citila som uz len lutost nad nim. Dalej mi pomohlo ze som veriaca a citila som oporu u Boha a taktiez sa trocha venujem psychologii a preto som sa neobvinovala, ze za to mozem ja, alebo necim sa preto frustrovana a pod. Ja mam svoje svedomie ciste a nech on sa hanbi, resp.trapi. On si zvolil takuto cestu. Myslim si ze plati, "co zaznes, to budes siat" (len niektore semiacko potrebuje dlhsi, cas, ine kratsi). A este ked sme pri bajkach, tak som teraz ako liska z Ezopovej bajky, ktora ked nevedela dociahnut na hrozno, tak si povedala "aj tak bolo kysle". A ja si hovorim, aj tak si nas nezasluzil, nikto ma uz neuraza,nie je ku mne hruby, nemusim sa obavat s kym je, co asi robi,nemusim cakat kym docita casopis na WC, nemusim po nom utierat kupelnu, prat a zehlit tolko veci....:-) Mozno ze mi to este raz bude toto vsetko chybat, ale teraz v tejto etape mi to takto vyhovuje. Ja som vlastne teraz(nezakriknut) celkom spokojny clovek. Idem si dalej svojou cestou, vobec ani nepotrebujem napr. trhat spolocne fotografie, rozbijat svadobne pohare, nejak extremne prerabat byt, snad len tak trosku, aby tam prudila uz nova energia. Mam dobrych priatelov, ktori ma hyckaju,rozosmievavaju,spolocne rozdebatujeme problemy a to je velka pomoc.Rozhodla som sa uz neotacat sa do minulosti, iba ak zobrat si z nej ponaucenie. Mne pomaha aj stale si vytycit nejaky cielik a ist si za nim, aj ked len pomaly, ale chcem postupovat, nezastat, nevracat sa.

[zruseny12]

vies,Denisa trapi ju to preco by ju to netrapilo,a i keby sa spytala myslis,ze jej povie pravdu?ved,keby fakt jednal ferovo tak by sa zacal od zaciatku rozpravat o tom a povie jej to do oci-POCUVAJ TU NEBAVI MA TO S TEBOU ATD.-ale on si zacal poza chrbat....takze tazko sa s takym chlapom rozpravat....a este ked sa k nej chova ako cudzi....a toto mozno viac trapi cloveka,zili spolu kolko rokov a odrazu taky obrat?to je ako v tej bajke s tymi psami ked uz mali noveho-mladeho psa,tak stareho ktory im sluzil odhodili ako nejaku vec...a asi poznas ako to nakoniec skoncilo...je to velmi zlozite,ju to trapi preto tu napisala a nie aby sme ju tu vypocuvali...ako na vysluchu...nech pise ako ona citi a nie jej davat rady ako mala zit,ako sa mala starat....preco to je ich vec ako zili...ona potrebuje teraz ine veci dostat sa zo sklamania nic ine...aj tak nikto nepochopi sklamanych.A najradsej mam ludi ktory ani nezazili sklamanie ale su tak mudry.../to neplati pre teba-pisem to vseobecne/vedia vsetko,ako keby mali patent na vztahy a sami nemaju poriadok doma...je to na dlhe pisanie...

denisa

VIES MARIA ZATIAL ,CO MI TU POLEMIZUJEME(CELKOM SA MI PACIA NAZORY AJ INYCH)Z GOGINEJ TEMY"OPUSTIL MA"JU TRAPIA NEZODPOVEDANE OTAZKY=PRECO A AKO K TOMU DOSLO???CHCELA BY SOM SA OPYTAT GOGY,CI SI SA NA TO OPYTALA PRIAMO SVOJHO MANZELA A AK ANO, CO ON NA TO.

[zruseny12]

ono sa lahko radi kto to ma uz za sebou,alebo kto to ani nezazil.Ja to mam uz za sebou velmi dlho, netrapi ma to uz,ale viem si zivo predstavit ako GOGE,teraz moze byt.A ked tu napise svoje pocity,alebo nejaka ina zena to este neznamena,ze sa lutuje,pise len skutocne pocity...keby ju to netrapilo ani tu nenapise,uz tu to niekto aj pisal...a presne ako pisu niektore su to etapy a to si ani sama zena neuvedomuje,to sa jej deje normalne,lebo keby aspon trochu toho cloveka nemilovala tak by sa otriasla a isla dalej...to tiez tusim tu uz odznelo...NEPISTE STALE,ZE SA TU NIEKTO LUTUJE JE TO LEN DISKUSIA A NIKTO NEVIE AKO TIE ZENY ZIJU,A TO CO PISU ESTE NEMUSI BYT LUTOST....je to len tym,ze su citlive a kazdeho by sa dotklo keby takto dopadol....kazdeho jedneho...len niekto to da na javo a niekto to dusi v sebe,a je to nebezpecnejsie ako ked o tom hovori...je to tema ktoru nikto nevyriesi...a kazdy musi bojovat sam...a vyrovnavat sa tak ako mu to vyhovuje...kazdy je ina povaha...