opustil ma

Príspevok v téme: opustil ma
goga

Po dvadsať ročnom manželstve ma opustil manžel.Pre mňa to bol šok, lebo jeden deň som sa dozvedela že ma priateľku(ja som mu na to prišla) a druhý deň sa k nej odsťahoval. Nič som netušila, alebo som si to nechcela pripustiť.Mohol sa tak dlho pretvarovať, milovať sa so mnou ako keby nič??? Ubehli tri týždne a on sa správa ako keby nikdy so mnou nežil. Neviem to pochopiť a hrozne to boli...Chcela by som to všetko pochopiť, odpútať sa od neho
no niet dňa a hodiny aby som na neho nemyslela. Goga

[zruseny12]

no neviem ja si myslim,ze ked dvaja si zakladaju rodinu,tak by mali byt k sebe uprimny atd.a nie mat tajnosti,tak ked budu mat pred sebou tajnosti tak naco si vobec beru toho druheho,sak prave preto potom aj vznikaju neveri,lebo ked od zaciatku ma jeden z nich tajnost pred druhym tak...tak potom o com to je ten vztah...a zase ked nema istotu jeden s tych partnerou,tiez o com to je....sak prave preto niektory potom hladaju istotu u druheho cloveka.Jedny tu pisu tak iny zase onak,je to vsetko len v charaktere cloveka v nicom inom...nikto nevyriesi a nevylusti ako mame my zeny zit aby nas chlapy nepodvadzali,a je to aj naopak...ale,preco by sa clovek nemohol s toho vypisat a vyrozpravat...ved na to ma kazdy pravo,a ked sa to niekomu nepaci,nech to necita...alebo do toho nestura stale...je to zivot a my to nezmenime...

denisa

AJ MNE SA PACIA ROMANT.KNIHY,FILMY A J KONIEC"VSETCI ZILI DOBRE A MY ESTE LEPSIE"NIKDE SA NEUVADZA PO KOLKYCH ROKOCH TO TAK FUNGUJE???VACSINA LUDI SA STRETNU,ZAMILUJU(CCA 3-5ROKOV),POTOM SI NA SEBE ZVYKNU(LUBIA SA -RUTINA),NESKOR SA ASPON JEDEN Z PARU MILO ZOBUDI A CYKLUS SA OPAKUJE.CHCE ZNOVA CITIT ,SPOZNAVAT OD ZACIATKU,ZAMILOVAT SA ATD.PRETO MY ZENY BY SME NEMALI BYT TAK OTVORENE KNIHY,NECH TAM JE NEJAKE MYSTIRIO(NIECO TAJOMNE),NECH MUZ MOZE DALEJ BADAT A BADAT...KED MUZ POVIA "JA A SVOJEJ ZENE STALE NIECO NOVE OBJAVUJEM,TO ZNAMENA ,ZE JE NAMI ESTE STALE NADSENY(ETHUSIAZMUS)+ROVNAKY POCIT AKO V ZAMILOVANOSTI.VLASTNE STALE NIECO OCAKAVA (NEOCAKAVANE),NIKDY SI NAMI NIE JE ISTY.NIEKEDY DAVNO MI BOLO PORADENE;MANZEL TA MA POZNAT VELMI DOBRE LEN OD PASU DOLU(CO SA SKRYVA V HLAVE NECHAJ SI VIAC MENEJ PRE SEBA)

denisa

PRE NASHIRU;PRAVA REAKCIA NIE JE DEPRESIA,ALE TA NEPRAVA CIZE SEBALUTOST A VECNE OTAZKY 'PRECO'.PODLA MNA 1. REAKCIA JE POHORSENIE,NESUHLASENIE A PORIADNE NERVY(NIE NA SEBA,ALE NA VINNIKA)-TO JE TA PRAVA REAKCIA A AJ ZLATA CESTA K VYSPORIADANIA SA SAMA SO SEBOU.VIES,JA NECHCEM SA ROZPISAVAT(HLAVNE NIE O SEBE).STRUCNE A JASNO(NEBUDEM HLADKAT USKA NIEKOMU PRIJEMNYMI SLOVAMI,AJ TAK JE NAS UZ VELA). VELMI SA MI PACIL STRUCNY PRISPEVOK OD GOGY2 Z 1.2.(TERAZ SOM HO DOCITALA).AJ JA DRZIM PALCE GOGE SA Z TOHO ,CO NAJSKOR DOSTAT A ZARIADIT SI NOVY ZIVOT S MUZOM ,CI BEZ MUZA.ZIVOT JE TAK KRASNY ,ALE BOHUZIAL AJ KRATKY.NESTRACAJME DRAHOCENNY CAS .

nashira

Tak este k tomu vsetkemu ti prajem troska viac empatie Denisa.Uvedom si ,ze nevera nieje vsade rovnaka a to ako si to zazila ty to nieje tak vsade.Kazdy ma svoje prezivanie.Nevera je ako choroba ,ktora prepukne niekedy rychlo niekedy pomaly a u kazdeho inak.Tak tu neplati podla seba sudim teba .Nacuvaj pripadu od pripadu a zistis ,ze nenajdes kluc k nicomu.inak sa sprava clovek pred neverou inak po nevere.Hodnotit niekoho stav ci potrebuje ,alebo nepotrebuje psychologa....ta sa neda len tak z fleku.Normalna reakcia na takuto situaciu je smutok ,zmeny nalad,depresia....ak tento stav nieje dlhodoby a len prechodny netreba ho hned liecit.....U gogy to je zatial kratko od kedy sa to stalo....

edita

Goga,viem presne ako sa cítiš. Čo ti poradiť - psychológa na začiatok - uvidíš, že ti to pomôže. Na takýchto mužov mám svoj vlastný názor,ale ten tu nepatrí.Držím palce a hlavu hore, raz príde deň, keď ťa tá zrada už nebude tak bolieť.

denisa

PRE GOGU:TVOJOU ODPOVEDOU SOM CHCELA VEDIET,CI MAS NA NEHO NERVY(LOGICKE)ALEBO SI V DEPRES.STAVE(CO TREBA CO NAJSKOR LIECIT)

denisa

PRE MOJE:PISES;"ONA HO MILOVALA".AJ JEJ MANZEL JU NIEKEDY MILOVAL(AKE ROMANTICKE)ZIAL ,STAVA SA KED JEDEN SA POSTUPOM CASU POMALY ODVRACIA SMEROM INDE A 2. STRANA SI MYSLI,ZE JE VSETKO OK.ALE JA SA PYTAM,KEBY ZISTILA,ZE OKREM NEJ JE ESTE INA,PRIALA BY SI ,ABY OSTAL,ODISIEL,PROSILA BY HO,ABY JU NECHAL(NAJPRAVDEPODOBNEJSIE),????