pôrod s epiduralkou

Príspevok v téme: pôrod s epiduralkou
jan9267

Ahojte, píšem ohľadom mojej sestry, ktorá nemá net a tak poprosila mňa, aby som jej to zistil. Potreboval by som nejaké informácie ohľadom pôrodu s pomocou epiduralky, výhody aj nevýhody tohto pôrodu. Sestra tiež chcela vedieť na ktorých miestach na Slovensku sa to vykonáva, a taktiež aj koľko to asi stojí, lebo predpokladám, že sa to nevykonáva všade a asi to bude aj niečo stáť. Sestra žije v Jelšave, okr. Revúca, tak ak by niekto vedel o nemocnici v okolí, v ktorej sa to dá, tak by som bol rád. Bude to už jej štvrtý pôrod, a teraz začala uvažovať nad touto alternatívou. Tiež budem rád ak by napísala svoj názor aj žena, ktorá má s tým priamu skúsenosť. Za príspevky vopred ďakujem.

Ely4

Chcela by som sa opytat neviete kolko stoji teraz v tranave epiduralka som v 3 mesiaci a 2 tyzdni a keby ,ze idem rodit tak by som chcela s epiduralkou ja sa bojim najviac tych bolesti a zevraj s epiduralkou to neboli je to pravda??Dakujem za odpoved........

petrusa

agina, mozem sa opytat ako sa ti rodilo v trencine...?chcem ist rodit tam a zaujimalo by ma aky tam je pristup personalu a celkovo ake su ohlasy, ci sa ti tam pacilo..dakujem..petrusa

agina

Ja som tiez rodila s epiduralkou a vobec to nie je tak, ze si ochrnuta od pasa dolu.Ja som mohla hybat aj prstami, aj celymi nohami, dokonca uplne normalne chodit.Ani hlava ma na druhy den vobec nebolela.Epidural odporucam kazdej rodicke, nemala som ziadne porodn bolesti, iba som citila tlaky.V Trencine som rodila a stalo to 3000,- Sk.

dada22

Ja som rodila s epiduralkou a taktiez odporucam - bola to uuuzasna ulava od porodnych bolesti - sice len na 1,5 hodiny a potom to znovu zacalo, ale opakovane mi pichli dalsiu davku a znovu to na ten isty cas prestalo. Porod trval vdaka nej mozno o trosku dlhsie (8,5 hodiny na sale, predtym 10 hod. stupnujuce sa kontrakcie), ale aj tak to stalo za to a ta ulava bola nepopisatelna.

dankica

Ja mam dve dcery. Obe na sekciu. Pri prvej som nemala epiduralku, no pri druhej ano. Odporucam epiduralku. Nemala som ziadne bolesti hlavy ani nic podobne. A neprisla som aspon o zazitok vidiet dietatko hned po porode a pocut ho zaplakat. Bolo to krasne.

66666

rodilatejrey v januari,2č hodin sapo operacii nemohlapohnut,malato prikazane a rodila u primara,ale pre istotu si to zisti aj ked viem že je to pravda,som zo vzialenejsieho okolia RA.........a kolko platila to neviem...........

miaa

ja som rodila v zv a epidural som mala zajednaný,cca do 3tisíc zaleží aj od dávky,no nakoniec s tym boli trošku problémy že úž je neskoro mi ju pychat lebo by mi tým oddialili porod,tak som bola teda bez ale bola som aj rada lebo prvý porod som chcela zažit naostro.

jaja

66666 môžem sa ťa spýtať kedy ti rodila ta kamarávtka v revúci lebo ešte minulý rok okolo marca to nerobili?tak preto som zvedavá či sa niečo zmenilo.Ďakujem