vyťahovanie nervu zo zuba - následný zápal

Príspevok v téme: vyťahovanie nervu zo zuba - následný zápal
kamoska1

zubár mi v stredu vyťahoval nerv zo zuba, strašne ma ten zub potom bolel, zo štvrtka na piatok som opuchla, asi tam je zápal a zubár sa v piatok tváril, že to musím vydržať, znovu mi prečistil kanáliky a nechal mi zub otvorený a že sa mu mám prísť ukázať v pondelok...je to normálne? nemal mi predpísať niečo proti tomu zápalu? nejaké ATB?

boom

kamoska chod na temu mam aids,a mozes si precitat ze takych felciarov ako ty opisujes su hromady,hory,kopy takze nebud smutna a k tomu sarlatanovi uz nechod. este stastie ze si bola na tej pohotovosti ktovie ako by to bolo do pondelka dopadlo preboha.

kamoska1

tak uz mam po probleme, bola som na pohotovosti a tam lekarka s hrozou pocuvala, ako mi moj zubar kazal si na zub davať SOLUX....vraj presný opak, vraj si mám na to dávať chladné zábaly...predpísala mi silné antibiotiká a prerezala mi ďasno a dala mi tam drém, lebo mi to hnisalo...a ten môj zubár - súkromník - debil, len peniaze berie a nie malé, antibitika nemôže predpisovať, a ešte v piatok mi vravel, že nech niesom padavka a nejako to mám "ustáť"...už ma vo svojej ordinácii neuvidí...a vraj k nemu chodí aj Žigo Pálfy....

kamoska1

vyplachujem Corsodilylom...je tam napísané 0,2% Chlorhexidini digluconas, potom repíkom a skorocelom, a nepomáha....striebornú vodu asi cez víkend nekúpim, a GSE neviem čo je....no idem ja radšej na pohotovosť....všetci vravia, že je len jedna pre celu 500.000 tisícovú bratislavu a čaká sa tam vraj hodiny...

RNG

Usta su plne bakterii a ked mas v nich otvorenu ranu a naviac zapalenu, pomoze si ich viackret denne sterilizovat. Mozes pouzit vyplach 0.5% peroxid vodika(3% rozriedit 5 ku jednej) alebo koloidnu striebornu vodu alebo roztok GSE(30 kvapiek do 1/2 litra vody, postupne davat do ust, podrzat par minut a potom prehltnut. Nema zmysel vypluvat, je to uzitocne pre cele telo hlavne v case epidemii ako vyborna prevencia