Reuma

Súvisiaci obsah

matuto

Mám problém,pri ľavom členku sa mi urobila hrčka po návšteve u reumatologa mi odporučili hrčku vybrať na chirurgii mi z nej vybrali tekutinu a po mojom rozhodnutí si ju môžem dať vyoperovať,tktiež mám opuch na ľavej ruke v zhybe,kde sa berie krv,bolia ma prsty aj ľavá noha,neviem ,kde je príčina,že kde sa berie v tom opuchu tekutina,tým,že si ju dám vyoperovať sa problému nezbavím,prosím poradte mi.

marcia

Ja mam tiez podobny proble,doktori sami nevedia co to presne je,ja mam problemy s kolenom,viac krat vyberali vodu a mam tam zapal,a zacali ma boliet aj ine casti,vraj reumatoidna artritida ale mam ine prejavy ako sa pisu,tak ja uz neviem,kto ma stymto skusenost?

zana

vie niekto poradit alebo mal podobny problem : opakovany zapal púzdra sľiach na oboch clenkoch. Diagnoza nie je jasna ani jej pricina, pretože ju nevedeli urcit ani odbornici v Ustave reumatickych chorob, ani ziadny iny odborný lekari /ortoped, reumatolog a kopec dalsich/. Som uz v koncoch a neviem co s tým robit. No,zda sa ze uz aj doktori. Nemam ani kila navyse, sportujem od detstva. Ak mozte, prosim poradte. Dakujem.