Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

Tak ľudia, musím sa vám priznať, že sa cítim o tisíc percent lepšie, od včera,a stále sa to zlepšuje. teraz ale neviem, či to je spôsobené detoxikáciou od ortuti, alebo od lepku. Za dva týždne ale začnem lepok znova používať, takže sa to dozviem.

sunnie

myslim ze nikto nechce sam sebe zle + papat lieciky a nicit si pecen, no niekedy sa inak neda.
navy ale neprehanaj to nech niekde neodkväcnes z tej detoxikacie, nic netreba prehanat. drzim palce nech ti to funguje a citis sa cim dalej lepsie :)

sunnie

Moje uzkosti a depresie su z dlhodobeho stresu, hlavne pracovneho ale je pravda ze som si dost uzila aj sukromne. Ale dnes sa tomu neda vyhnut, co sa mam odstahovat na opusteny ostrov mimo civilizaciu? Aj ked nebolo by niekedy od veci :)
Ide hlavne o to ako si clovek vsetko pripusta a ako vie spracovat stres. Pokial je niekto flegmos, tak ho haluze nechytia lebo ani ho nenapadne ze nieco je problem :)

RNG

ooo, su len 2 moznosti na nervove problemy:
fyzicky a
psychologicky.
Zialbohu fyzicky(vyziva, telocvik a pripadne doplnky vyzivy) sa prakticky neadresuje a tam je koren problemov, ze ludia sa ludia z toho nevedia vymanit.

Navy

Zaujímavá. Som presvedčený o tom, že sa mýliš, a Tvoj názor vychádza z ilúzie, ktorú považuješ za pravdu. Som presvedčený o tom, že tzv psychická toxicita, má len malý podiel na skutočne vážnych postihnutiach ľudského vedomia. Ak si robí človek sám sebe zle, špatnými emóciami, a z toho má potom zdravotné problémy, tak si to vlastne zaslúži, ale pochybujem o tom, že na tomto fórume, je väčšina ľudí takýchto. Skôr si myslím, že to je naopak, a že takých ľudí, čo by si tu sami spôsobovali svoje problémy, je menšina. Som presvedčený o tom, že drvivá väčšina prípadov, ktoré sa tu nachádzajú, majú svoj emocionálny život v poriadku, a ich hlavným problémom je fyzický toxín.

Navy

Ooo, čím mi je horšie, tým sa viacej snažím hľadať príčinu svojej choroby. Viem totiž, že to za mňa nikto neurobí, takže sa o to musím postarať sám. prvé lastovičky prichádzajú. Detoxikujem od ortuti, tretí deň jem bezlepkovú stravu, a obmedzil som mliečnu bielkovinu. Začína sa mi čistiť vedomie, ako nikdy do teraz.

zaujímavé

Navy, zrejme preto, že ľudia si nechcú priznať, že príčinou ich zdravotného problému je niečo, čo súvisí s ich vlastným konaním a správaním sa vo svojom súkromnom a pracovnom živote. Liekmi sa tlmia príznaky, ale pravá príčina príznakov zostáva ukrytá v ich vnútre,v duši alebo v podvedomí. Každý to nazýva inak. Aj pre lekárov je zrejme ťažké spoznať príčinu ich zdravotných problémov. Ak aj príčinu spoznajú rôznymi sedeniami, nemajú na to iné lieky ako tie, čo predpisujú. Jednoducho preto, že príčinou zdravotných problémov sú si ľudia často sami, aj keď si to nechcú vedome priznať. Alebo lepšie povedané nechcú tomu veriť, že napríklad problém s partnerom, problém v práci, v rodine, môže vyústiť až do nepríjemných príznakov, ktoré pociťujú a ktorých by sa chceli zbaviť. A teda aj vyliečiť sa musia snažiť sami - odstrániť príčinu. A na potlačenie nepríjemných príznakov užívať prechodne aj tie oblbováky. A čo tí, ktorí poznajú príčinu svojich problémov? Nuž tým nezostáva nič iné, len bojovať a snažiť sa vyzdravieť, veď mozog má obrovské nevyužité rezervy.