Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

ooo

NAVy žeby preto, že nie sú v stave hľadať príčinu a potrebujú sa dostať do prevádzkyschopného stavu? Keď si úplne rozbitý, tak asi ťažko budeš hľadať príčiny... je ti všetko jedno, len nech ti je okamžite trochu lepšie... nie?

Navy

Prečo ľudia nemajú potrebu hľadať podstatu svojích problémov(zdravotných), a uspokoja sa s nejakými tlmiacími liekmi, ktoré ich problém nikdy poriadne nevyriešia? Vám to takto vyhovuje?

duna7

Ahojte, doteraz som brala na depresiu coaxil, ale teraz mi predpísala lekárka Mollome. Hneď po prvej tabletke mi bolo v noci zle a ráno ma napínalo. Dokonca ma prešla aj chuť do jedla a som ako mechom udretá. Máte s týmto MOllome skúsenosti? Ďakujem.

gapetini

Na vernisaži bolo super, tým že sa aj tam stretli ľudia podobných osudov okrem pozerania fotografii a nejakého občerstvenia bolo aj o čom hovoriť a tak ešte aj dve hodiny po začatí neodišla ani noha, nehovoriac že sme tam boli aj dlhšiu dobu pred zahájením, lebo sa podarilo vybaviť prednášku profesionálneho fotografa p. Beljaka (aj vystavoval) a tak sme sa dozvedeli aj čo to nové o fotografovaní... no a prišli ľudia až z Bratislavy čo ma milo prekvapilo a vystavovali aj kolegovia z Čiech a už sme sa dohodli, že na budúci rok urobíme medzinárodnu výstavu a bude u nás aj v Čechách, takže potešili sa naše srdiečka. A k Štefanovi Babiakovi len toľko, že účinkuje v opere v B. Bystrici a popri tom sa venuje ľudovej hudbe a tak si žaložil kapelu, najprv sa volala Hron a teraz sa volá Ľudová hudba Štefana Babiaka. Preto som napísla "jeho".. ináč môžeš ich vidieť a počuť každý týždeň v piatok poobede na Donovaloch.

face

Navy, davas tazke otazky a nechce sa mi rozmyslat.
Dnes som bola u psychosky a trochu ma to depta:( Ako je fayn pocut iny a hlavne odbornejsi nazor. Ale niekedy mam pocit, akoby vsetko "normalne" bolo strasne tuctove a aby sa psychosi snazili z nas spravit nieco, co je "OK a v norme". Ja nechcem byt tuctova. Mam vlastne zaujmy a nezory, nech su akekolvek. Hladam sa a potrebujem prezit tento proces.

face

Gapetini, ako bolo na vernisazi? Ja som chcela ist, ale nedalo sa mi. Snad na buduci rok a rada sa aj zapojim:) Aka je to "jeho ludova hudba"?

gapetini

Ak chcete stretnúť kopu ľudí, čo majú podobné choroby, tak OZ Delfín zo Zvolena robí dňa 12. novembra 2008 o 18.30 hod. benefičný koncert v divadle Jozefa Gregora Tajovského a čo sa vyberie, slúži na rôzne akcie práve pre túto skupinu ľudí. Aj vlani bola super nálada. Vystúpi Martin Babjak, Simona a Andrea Babjaková, Štefan Babjak a jeho ľudová hudba a i..... Stretli sme sa tam ľudia, združenia z celého Slovenska, zástupcovia asociácie a pod.

Navy

Máte pocit, že ste duševne chorí, alebo máte pocit, že dušu máte v poriadku, len mozog nie...Ako vlastne vnímate svoj stav?