Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

milan30

Detox od ortute som robil preparatom Joalis Antimetal HG, ale predtym je treba zacat mensim preparatom joalis Antimetal, je zo preparat na zakladne ocistenie od vsetkych kovov ale len tak zhruba. Potom sa na jedntlive kovy na dokladne precistenie pouzivaju preparaty ako su ANTIMETAL Hg na ortut, ANTIMETAL Pb na olovo atd.

milan30

Ja sa detoxikujem preparatmi Joalis. Detoxikoval som sa aj od ortute, ale vyrazna zmena nastala po detoxikacii srdca. Znie to mozno divne ale srdce je centrum uskosti a strachov. Ja som sa z velkej casti zbavil hlavne tych strachov a aj uzkosti, ale v detox. pokracujem stale. Mne boli hlavne zistene kovy olovo a cadmium a plesne v traviacom trakte co tiez sposobuje mnoho psychickych poruch.
www.lunarnykalendar.sk

Navy

Milan, ešte mi prosím odpovedz na toto:
Milan, mňa by ešte zaujímalo, akým spôsobom si si robil detoxikáciu od ortuti. Ďakujem za odpoveď.

milan30

Ahoj Navy. Sem najdes strediska, ktore robia diagnosticke vysetrenia.
www.joalis.sk
Mne robili vysetrenia pristrojom Salvia. Je to pristroj s analogovym vystupom - rucickovym, tak si vsetkko musela zapisovat. Oberon pracuje s PC a ukazeti vysledky aj v % a z toho sa da urcit akutnost zatazi. Ale princip oboch je rovnaky, cize ak mas v sebe vela ortute, tak ti to zistia na oboch.