Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

noro 34

AHOJTE. DEPRESIOU SOM SA ZAOBERAL VELMI DLHO A CHCEL BY SOM NECHAT NEJAKE ZISTENE A VYSKUSANE POZNATKY. V prvom rade treba zistit ci mate v poriadku oblicky, zda sa vam to smiesne ale uzko to spolu suvisi. V takom pripade mi velmi rychlo pomohol sedaci kupel s praslicky. Ak mate oblicky v poriadku, je problem v mozgu, v prenose noradrenalinu, serotoninu a dopanginu. To este viac nici nikotin. Treba zvysit prijem horcika a vapnika spolu, vitaminy B a C, sneho sa tvori noradrenalin. Lieky moc neuznavam, dobre mi sluzi lubovnik, medovka, valeriana ako caj, materiduska ako caj aj kupel. Je to naozaj ulava, hlavne ked ma clovek pocit ze sa zblazni. to najlepsie nakoniec. Mam za sebou 10 dnovy post podla klastornej mediciny, prve tri dni su otras no na stvrty den som zacinal mat prve stastne pocity a radost s toho ze som to vydrzal. To co islo zo mna bolo nieco strasne ale poviem vam to je novy zivot. Moja depresia bola, ze mi traviaci trakt neprijmal potrebne ziviny a bol silne toxikovany. Depresie maju vela pricin a treba hladat tu spravnu, no je fyzickeho charakteru. a keby ste vedeli co vsetko jete tak by ste do obchodu chodili s ochrannymi ruavicami. Dalo mi vela namahy nez som nasiel skutocnu pricinu, som rad ze sa s poznatkami mozem aj podelit. Budte stymi, komu naozaj verite, ja som tiez potreboval pocit bezpecia. Hlavne vedzte ze depresie sa da nacisto zbavit. norovan@centrum.sk

RNG

zimne a jesenne depresia maju spojenie casto s nedostatkom vitaminu D a tym znizenej absorbcie mineralov.Hladina vitaminu D bola v povodnych dennych odporucenych davkach zrejme urcena prinizko a prirodny vitamin D3 sa neda rovnocenne nahradit vitaminom D2(synteticky)

Navy

Ele, depresií je celá rada. Človek musí byť proste Sherlock Holmes, aby prišiel na to, čo mu ju spôsobuje. U mňa to je ortuť zrejme od narodenia. Asi som ju dostal od mamy ešte v prenatálnom štádiu. Problém bude zrejme v tom, že mi nefunguje odbúravacia imunita, a tak sa to vo mne roky kumulovalo. Tá depresia bola vlastne z úzkosti, napätia, derealizácie a fyzických indispozícií, ktoré mi toxíny priniesli. Usadené toxíny znepríjemňujú kvalitu života, a z toho má potom človek depresiu. Tie usadené toxíny môžu byť všeliaké. Môže to byť z plesní, kvasiniek, parazitov,baktérií, vírusov, iných toxických kovov a iných toxínov. Usadená ortuť otvára cestu iným toxínom, takže sa to všetko kumuluje.

ele

Máš pravdu RNG, myslím že aspoň raz do roka by si mal každý urobiť preventívne nejakú detoxikačnú kúru,aby sa toho časom nenabalilo viacej.
Je aj pravda že teraz cez leto je oveľa menej depresií a príde sychravé jesenné obdobie a už je tu oveľa viacej pisateľov.Takže tých faktorov je viacej.

RNG

Problem so zamorenim je, ze ho mozeme dostat aj zo dna na den, z pesticidov, vakcin, liekov, zamorenych potravin a vody. Takze odmorovanie kazdemu prispeje. Hlavne ked zisti, ze ma na odmorovanie silnu reakciu, to je jasny dokaz silne zamoreneho tela.
Zialbohu lekari este nedospeli k rutinnym testom na zamorenie tela, takze clovek musi casto len skusat....

ele

Vitaj Navy,tak ako čítam sa ti darí dobre.S tvojim názorom na depresiu súhlasím.Možno že v staršom veku je príčina viac tá fyziologická a v mladšom tá psychologická a emočná.Myslím si to preto lebo v mladšom veku ešte nemusí byť zamorenie také veľké,napr.ortuťou.Ale snáď neuškodí popri užívaní antidepresív aj nejaká tá detoxikácia.

Navy

ELE, tak som tu. Asi niektorých to nepoteší, ale to už tak býva. Každému nevyhovieš. Na depresie mám takýto názor. Buď ju spôsobuje psychologický faktor, alebo fyziologický. Samozrejme môže byť aj zmes. Ak je to čiste psychologický faktor, stačí správny psychický postoj na jej odstránenie. Ak sa jedná o fyziologickú depresiu, treba nájsť jej príčinu. Vo všeobecnosti to bývajú fyzické poškodenia mozgu. Podľa mňa najčastejšou príčinou so toxíny v mozgu. Tých toxínov môže byť aj viac. Jeden toxín spúšťa citlivosť na ďaľšie toxíny. Ak máte podozrenie na fyzickú depresiu, tak veľmi univerzálny detoxikátor je napr. tekutý zeolit.

tatiana26

Xanax pod menom neurol ?:)
Neurol je neurol a xanax je xanax, oboje sú anxiolytiká, každé trochu inak pôsobiace

tatiana26

DUŠANA xanax 7 rokov??? pravidelne? ty kokso, to je iná sila...tak to ich budeš musieť začať vysádzať, ak chceš mať dieťa, inak by som to veru za nič na svete neriskovala...lekárka ti k tomu čo povedala?