Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

silvinciatko1

Ahojte :)
Prosim Vas da sa niekde kupit SJW ( lubovnik bodkovany ) ktory tu spominate? Ja mam este par kuskov, mala som jedno balenie este z obchodu v OD Slimak, ktory je uz zatvoreny.
Kde si ho kupujete vy?
Dakujem za radu...

konectemy

Len aby bolo z coho tu ortut vytahovat :-) Navymu sa mozno zlepsila depresia, ale paranoia a bludy zamorenia su stale horsie...

elesar

NAVI...som rad, ze si tu, osvety nikdy nie je dost...a toho debka co tu otravuje si nevsimaj...ja tie prispevky jednoducho preskakujem, nema zmysel reagovat.

Navy

Skúste si pomôcť tekutými zeolitmi a alfa lipoovou kyselinou. Tekuté zeolity vyťahujú z tela všetky možné toxíny, a alfa lipoová kyselina z mozgu. Stojí za to to vyskúšať!!!