Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

maja25

Na Slovensku sa depresii venuje hlavne Heretik a spol, prof. Novotný, Doci, Martinove, Kafka, ale vela o tom pise aj Praško a spol,Kořínková, Kolibáš atd. Je ich dosť..záleží od toho, či hladas nieco konkretne, alebo len vseobecne o depresii..vela super clankov je na psychiatrie pro praxi, psychiatria.estranky.cz.
Tento rok vysla výborná kniha o depresii- Vavrušová, Depresia- je tam toho skutočne dosť. Alebo Herman, Doubek- deprese a stres.

koniectemy

Poziadajte webmastera o premenovanie temy na ORTUT. Tato tema bola vylucne o narcistickych pripavkoch Navyho, ktory si asi robil dobre.

monikka22

Ahojte prepacte ze vam leziem do temy chcem vas poprosit ci mi neviete poradit nejaku literaturu tykajucu sa depresii pripadne vsetko o depresiach potrebujem to k BP. moc dakujem

elee

Ešte by som chcela podotknúť že vďaka prispievateľom ako maja25 opustil diskusiu aj RNG vo svojej téme. Stačí si prečítať pár stránok od 18.1.2009.

majo..

hip hura, ci ....., alebo ------, si ta istá trápna osoba, ktorá si sem prišla vybíjať komplexy. Ukáž mi nejakého prispievateľa, ktorému tu vadil Navyho pobyt. Navi je tu skoro od začiatku témy a prispel v diskuziách mnohým ľuďom. A keď tu nepísal z času načas on, tak tu bolo hlucho. Ty si len úbohý kritik, ktorí to tu celé rozvŕtal, rozhádal a nič do diskusie nedoniesol. Tak keď je už Navy preč, to budem zírať, ako sa tu bude teraz diskutovať haha. Si tomu dal, si totálny idiot.

postreh

Aspoň máte voľné pole,takže hurá do diskusie,uvidí sa ako sa to tu bude hemžiť vašimi múdrymi príspevkami a radami ako zvládnuť depresiu.