Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

Viete čo, ja to vyriešim úplne inak, nebudem sem vôbec prispievať. Pre mňa to bude určita užitočnejšie. Končím!!!

-------

NAVY - pekny den prajem , preco vsetkych urazas , kazdy povie len svoj nazor o tom je forum. Tento tvoj posled. prispevok tiez nie je o zdravi . Slabo vam aj s kolegom zaberaju vase preparaty ked tak nervacite !

Navy

Drahí moji. Ja sa tu budem venovať len jednej jedinej veci, a to informácii o toxickej ortuti, a o tom, čo všetko môže spôsobiť v tele človeka. O ničom inom už komunikovať nebudem.

Navy

Idioti, ktorí neriešite zdravie, choďte sa pásť tam, kde o vás bude záujem. V opačnom prípade vás budem bez obmedzenia urážať. Samozrejme, ak budete mať debilné kydy.

elee

no vy všetci okoloiduci, vybodkovaní, vyotáznikovaní, komar, ste mi to ale hrdinovia. Schovávate svoju pravú tvár, meníte nicky ako špinavé ponožky, baví vás to?
V duševných poruchách sa nevyznajú ani samotní psychiatri, inak by nexistovali takéto témy ako úzkosť, depresia a nim podobné. Ak sa vám nepáčia príspevky navyho alebo RNG,načo ich čítate? Akurát z nudy že nemáte do koho zarypnúť v témach o svokrách, priateľoch, vešticiach atď. preskočíte rýchlo tam kde môžete oheň rozdúchať. Je mi vás akurát ľúto. Ale je celkom možné že za všetkými týmito akože prispievateľmi sa skrýva jedna jediná urazená a nedocenená osoba.