Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

???

komar , to si myslim vsetkych dorazil tym ze NAVY netrpel na depresiu , to sa mu potom trepe o doplnkoch , keby ho depresia za ziva zozierala do ziveho , by mu bolo jedno ci uzije niaky liek , len aby aspon trochu zmiernil utrpenie , aj ked ma ved. ucinky , kaslat na ne , niekto pije cely zivot a nic mu nie akurat co ma stale dobru naladu a ja by som sa trapil nad niakym liekom.

komar

Kritik aj keď mi nesedí tvoj spôsob aj tak ti gratulujem ako si odhalil príčinu osobného osočovania, reklamu...bez jednej urážky si ukazal že král je nahý /rozumej Navy/. Ale treba zdôrazniť aby to v tých nádavkach nezanilo, že Navy vôbec nemal diagnostikovanú depresiu a teda nemá žiadne skúsenosti s chorobou. Sám sa priznal že mu bola zistená porucha povahy!!!! Navy doporučujem založiť si téma skúsenosti a život s poruchou osobnosti....Ináč ukázali ste že je nahý tak toho nechajte...

okoloiduca

ahoj navy , precitala som ssi par stran do zadu a bola som znechutena z toho vsetkeho ... ved tu by si mali ludia radit nie sa osocovat..mam z teba taky pocit ale sa neuraz ze s tebou nie je nie co v poriadku ... vies vsetkeho vela skodi a nic netreba prehanat a tak isto aj s tymi dopolnkami a stalym sledovanim a pozorovanim seba a detoxikaciou a zase dookola ... ono niekedy aj verici clovek , ktory to prezenie skonci v niakej sekte a to je myslim taky obrazny priklad tvojej snahy byt super ozdraveny ... napis radsej co robis , comu sa venujes , ako sa vies zabavit , co mas rad ... zivot je o tom mozno trepem ale mam taky dojem

Navy

Pre tých, ktorých neuráža, čo sem píšem, tak derealizacia.wgz.cz
Pre tých, ktorých uráža, čo sem píšem, nech idú tam, kde ich nikto neuráža.

elee

mariaj možno sa treba v hľadaní príčiny tvojich zdravotných problémov uberať iným smerom. Možno si si prečítala že potravinová intolerancia sa prejavuje aj depresiami a úzkosťou a ak tomu uveríš tak sa aj cítiš. No neviem toho veľa o tvojich problémoch, tak to ber len tak, že skôr hádam.

Navy

Kritik, rád budem urážať brzdu pokroku. Pre mna je prijateľnejšie uraziť brzdu pokroku, než ju neuraziť, a brzdiť tak pokrok.

Navy

Kritik, keby hlúposť nadnášla, tak si v nekonečne. Stavme sa, že Ťa to urazilo, a že to považuješ za arogantné tvrdenie!!!

pre

alebo stranka
htt://vitae.e-ducation.sk tent&task=view&id=16&Itemid=30

aj v google si mozes dat do vyhladavaca-MIKROSKOPICKE VYSETRENIE KRVI,a tam ti vyhodi nejake stranky o tom a mozes si vybrat,podla seba.