Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

maja25

kto ? napr. dobre "znamy" Dr. Jurkovič.
Kópiu diplomu neposielam, takže ponechávam Vašej fantázii zelenú..a áno, ľuďom treba trpezlivo, stále dookola vysvetľovať napr. to, že sa majú hýbať, že majú rozmýšľať nad tým, čo jedia, že majú aj oddychovať atď. V tomto zmysle je každý príspevok cenný, to je pravda. No, majte sa pekne a prajem veľa zdravia

muc

maja 25 prosim, napis meno aspon jedneho lekara, ktory pochybil v terapeutickych postupoch a nasledne prisiel o licenciu...

postreh

farmaceut a maja25(teda pokiaľ to nie jeden a ten istý prispievateľ) ak chceš kritizovať tak poznaj fakty.RNG už doplnky neponúka a tie ktoré ponúkal boli za veľmi nízku cenu, takže on nezarábal,ale prerábal.Ja sa mu vôbec čudujem že koľkokrát trpezlivo každému odpovedá aj keď často podľa písania prispievateľov je vidieť že ho chcú dotyční zbytočne skúšať, naťahovať, menia nicky,písmo a snažia sa aj štýl. Každý má možnosť výberu,ak sa vám nepáčia príspevky RNG tak ich nečítajte, a pýtajte sa svojich lekárov.Prečo tie zdravotné problémy nevyliečia lekári?

maja25

sorry za preklepy..a ja nikoho nechcem uraziť, ale poprosila by som aj to, aby sa neurážali lekári a ďalší zdravotnícki zamestnanci, do ktorých sa tu kadekto triafa..a zdôrazňujem, že je to na zhodnotení si informácií, ktoré by ale mali byť objektívne..pretože aj ked cez placebo efekt niekomu pomôžu hoc aj doplnky, tak je to fajn a nemám nič proti..ale leičiť vážne choroby ako je depresia a dalsie doplnkami je podľa mňa absolútne nevhodné,hlúpe, hazadrdné a ľahkomyseľné.

farmaceut

elessar z takych ako ty tieto spolocnosti uspesne profituju a tak isto aj ich dilerii ale ked si sa rozhodol ich financovat to je tvoje slobodne rozhodnutie vela ludi uz na to prislo lebo pomali ten super zdravi styl liecby ktory sem prisiel po revolucii zo zapadnych krajin uz prekukli lebo keby to bola vsetko taka pravda tak tam uz liek nikto neuzije...

maja25

je na ľuďoch aby si vybrali..resp. v niečom ako je medicina by som teda liečenie hoc aj doplnkami nechala fakt na odborníkoch a nie na preudoliečiteľochm, vzhĺadom na to, že ide o zdravie a niekedy aj o život. Ľudia si chcú často pomáhať a neuvedomujú si, že si vlastne škodia, pretože počúvajúˇkadejakých "odborníkov". Inác trošku tomu nerozumiem, pretože napr. keď si chce človek postaviť a skolaudovať dom, tak sa k tomu musí mať projekt vypracovaný fundovanou osobou, musí mať posudok od statika aby mu to nespadlo na hlavu atď. A tu si akosi každý myslí, že je odborníkom na liečenie a dokáže všetko a každého vyliečiť..práve v medicíne ! kde fakt ide o zdravie, o kvalitu života, niekedy fakt o život..atď.A samozrejme doktori sú tí, hlúpi, neschopní a skorumpovaní, pretože nechcú pripustiť, že vodičkami a čajíkmi sa dá všetko vyliečiť. No, podotkla by som, že lekári používajú poznatky z medicíny postavenej na dôkazoch..na klinicky overených skutočnostiach..RNG určite vie, aké prísne takéto klinické skúšky sú a koľko stoja..stoja mld dolárov..a určite vie aj to,že doplnky by v takomto prísnom skúšaní jednoducho neobstáli..trvám na tom, že pri "úspechu" týchto doplnkov sa využíva placebo efekt..ale je to ok, ked to niekomu pomôže..nemám nič proti.
chcela by som ešte upozorniť na skutočnosť, že sa tu masívne kadekto obúva do farmaceutických spoločností a do ich ziskov z liekov. Ale ved doplnky vyrábajú v prevažnej miere tak isto renomované farmaceutické spoločnosti..a to Vám nevadí ? Ide tu o to, kto z takýchto provízií farmacentických firiem ťaží, však ? Ci pseudoliečiteľ, alebo fundovaný lekár, ktorý má o tom vedomosti. Ale to nie je o zdraví a o pomoci pacientom, resp. chorým, ale zasa len o profite a peniazoch a nie o nejakej nezištnej pomoci. Ani nehovorím o následkoch, ked niekto poradí zle...lekár stratí licenciu atd...pseudolieciteľ sa tak maximálne môže vyhovoriť na to, že nie je odborník..to je všetko..Keď už počúvať poznatky od vyznavačov alternatívnej medicíny, tak určite od lekárov, ktorí sa v niečom takomto špecializujú..to je moje odporúčanie pre všetkých..aby ste si fakt viac neublížili, ako pomohli, majte sa..:-))

elessar

FARMACEUT, MAJA 25... poprosil by som trochu slusnosti voci cloveku, ktory na tychto forach pomohol uz nejednemu cloveku dostat sa zo zdravotnych problemov. staci sa len opytat ostatnych.
...obchody uz RNG nema, ten citovany prispevok bol z marca 2008!!! a viete co??? ja by som bol velmi rad, keby tie obchody este stale fungovali, lebo tak kvalitne a lacne doplnky ako tam sa na slovensku kupit uz nedaju.
...RNG patri vdaka, ze nezistne a na ukor svojho volneho casu pomaha ludom s ich problemami. + ze ukazuje alternativnu cestu k lieceniu chorob, co je mimochodom aj vo svete stale castejsi jav. + nakolko pritom cerpa z najnovsich vedeckych vyskumov (ku ktorym podla mna 90% lekarov na slovensku ani nema pristup), je pre mna doveryhodnejsim clovekom ako tych 90% lekarov.
...kazdy nech sa rozhodne sam a jeho rozhodnutie je potrebne respektovat.

farmaceut

na pol vylicena RNG ma obchod este na tomto fore si robi reklamu je to krektne administrator ??? priklad vcera v teme ,, AKO ZISKAT SEROTONIN ,, o 23 53 hod citujem ,, klikni na Doplnky RNG na boku alebo na strane tohoto fora relamy google v prac. dni A MOJE PREDAVACKY TI OCHOTNE POMOZU ,, podla toho vidno ako profituje vo vlastny prospech ...