Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

Jasné RNG. To, čo mi radíš, som im poradil aj ja, a na základe toho mi dali kontakt na slov. wikip. odkiaľ čerpali.

RNG

Navy, zober si tu slovensku vikipediu a klikni na anglicku verziu a zistis, ze je uplne ina.
Potom si zadaj do Google.com slova alfa lioic acid a Wikipedia a dostanes definiciu alfa lipoickej, tak ako som ju uviedol.
V slovenskej verzii wikipedii som nasiel uz privela chyb, takze by som sa na nu nespoliehal

Navy

RNG, tak som informoval jednu firmu, čo predáva lipoickú kyselinu, z čoho vychádzali, keď ju zaradili k B13, a dali mi tento zdroj: cs.wikipedia.org . Ale že vraj si to prešetria.

Navy

Existuje také ľudové porekadlo, že v zdravom tele zdravý duch. Toto porekadlo je oveľa pravdivejšie, než si dokáže pripustiť hoci aj medicína. Face, ty si ani nevieš predstaviť, ako fyzická indispozícia dokáže narušiť psychiku. A pritom môžeš mať pocit, že si fyzicky zdravá, a lekári ti pri vyšetrení žiadnu fyzickú chorobu nenájdu. To je všetko lož. Tá fyzická indispozícia tam je, nezávisle od toho, či ju ty ako fyzickú vnímaš, alebo či ju lekári našli. Toto všetko je moja skúsenosť, a nie len moja.

Navy

Face, neviem, či som vtipný, ale u mňa to tak funguuje. Ke´d má prísť negatívna myšlienka do môjho vedomia, tak ju zruším ešte v zárodku. To je niečo podobné, ako keď sa vyhneš zašpineniu, ktoré Ti hrozí.

Navy

RNG, ja som našiel ešte aj bakalársku prácu, kde je B13 definovaný, ako kyselina lipoová. Mám taký pocit, že na Slovensku B13, ani inak definovaná nie je, ako kyselina lipoová alebo orotová. Zaujímalo by ma, ako k tomu prišli?