Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

Monika 9, je na Tebe, čo spravíš so svojím zdravím. ja vám tu len dávam návod na uzdravenie. Je na vašej slobodnej vôli, či ho príjmete, alebo nie.

Navy

Cat, Elesarovo ochorenie je oproti Tvojmu slabý čajíček, tak ho skús vnímať ako človeka, ktorý nemá šancu sa vžiť do tvojích problémov. To, čo jemu stačí, Tebe v žiadnom prípade stačiť nemôže, pretože Tvoj problém netkvie v negatívnej psychike, ale v otrave.

cat

elesar: aha. Takze ja sa nesnazim. Dakujem ti pekne.
Este raz opakujem,robim vsetko pre to,aby mi bolo dobre...
Zmenit myslenie totiz nejde zo dna na den.A je to sakra tazke,ale bojujem, nevzdavam sa.Este raz ti dakujem.

monika9

ze priznaky ja mam priznakov asi tak na 6 chorob ak nie na viac a pritom mam len jednu ale priznaky sa hodia na vsetky,daj sa vysetrit,urcite existuje nejaka metoda

elesar

CAT...prepac, budem teraz tvrdy. sledujes sa a lutujes sa!!! toto treba bezpodmienecne zmenit, ianak sa z toho nevyhrabes, treba sa snazit mysliet pozitivne, podporit to nejakou prirodnou liecbou a bude to lepsie. vela ludi povie neda sa. aj ja som si to dlho myslel, kym som neprisiel na to, ze to ide. no a pomohlo.

Navy

Inak Cat, tých dvetisíc sk nie je pravda, lebo som tam nezarátal odstránenie amalgámových výplní. Ak však ale budeš užívať to, čo treba na detoxikáciu od otuti, a uľaví sa Ti, tak už nebudeš mať najmenší problém investovať na zubára, aj keby si si mala zobrať úver.

Navy

Monika 9, nebol. Stačilo mi porovnať si príznaky pri otrave ortuťou s tými mojími. Inak na zistenie ortuti v mozgových bunkách metóda neexistuje.