Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

ooo

Uf, uf, Navy už to začína byť s tou ortuťou husté... v rámci pátrania hoď sem aj nejaký link, kde píšu ako sa tej ortuti zbaviť prosím... zrejme idem na to...

Navy

Vyzerá to tak, že som otrávený ortuťou, a že mám rozhodenú celú imunitu zásluhou toho. Takže som následne otrávený všetkým možným. Uvádza sa ale, že keď zmizne ortuť z tela, zmiznú aj ostatné toxíny, lebo sa telo natoľko vzchopí, že si už s ostatnými toxínmi poradí. Asi dva týždne užívam vycuciacač ortuti z dovozu, v kombinácii s ´daľšími detoxizérmi, a efekt za tie dva týždne je znateľný, aj keď tetoxikácia trvá 1 až 4 roky. Aj derealizácia mi zoslabla.
Tu je krátky zoznam nezávislých rizikových faktorov, ktoré môžu spôsobiť akumuláciu kovov v inak zdravom tele , a spomaliť, alebo potláčať telu vlastné obranné mechanizmy.

* Genetika
* Pracovné vystavenie sa toxickým materiálom
* Pred chorobou
* Chirurgické operácie
* Lieky alebo "rekreačné" užívanie drog
* Citová trauma, najmä v ranom detstve
* Sociálny status
* Vysoká hladina sacharidov v kombinácii s podvýživou proteínov (najmä vegetariáni)
* Používanie homeopatickej ortuti
* Potravinové alergie
* Pacient a elektromagnetické prostredie (používanie mobilných telefónov, domov v blízkosti elektrického vedenia atď)
* Zápcha
* Compromise of head/neck lymphatic drainage (sinusitis, tonsil ectomy scars, poor dental occlusion)
* Množstvo amalgámovej výplne v priebehu života pacienta, množstvo amalgámovej výplne matky pacienta .

RNG

navy, tachyonove castice je nazov pre neexistujuce castice, ktore sa pohybyju vyssiou rychlostou nez rychlost svetla. Cela teoria je blbost z hladiska fyziky A na to som kvalifikovany, lebo som povodnym vzdelanim a povolanim fyzik.
Kedze tachyony neexistuju a nikdo nema ani najmensi dokaz o ich existencii(teda vo vedeckych kruhoch, ludi co pracuju z urychlovacami), je to vsetko z neznamych dovodov rozsirovany blud.
A kazi to reputaciu doplnkoveho priemyslu.
Este skor by som prijal rozne energeticke ziarenia a polarizacie v blizkosti krystalov alebo v dotyku s nimi, hoci teoria, ze si to tekutiny zachovaju dlhsie po dotyku sa mi nevidi podlozena, lebo akekolvek zoradenie atomov vo vode pri styku s krystalom sa musi za kratku chvilu(milisekundy) vplyvom braunoveho pohybu vo vode dezorganizovat.
A nakoniec, keby to tam zostalo, predsa by to bolo nejak meratelne(podobne ako krystalove struktury sa da akakolvek organizacia atomov merat rozptylom napr elektronov, svetla a pod, krystalografickymi metodami)