Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

face

Tak to bol. Akoby som si odtrhla kus svojho srdca. Ale budu predsa aj ine a lepsie veci, no nie? Tani, tak nieco na tej zmene fakt bude. Je to uzasne, odporucam:) Ale ona mi to hovorila, ze to uz nemam pocuvat, ale aj som jej neverila a klepkala som jej na celo. Proste clovek to musi sam pochopit.
Navy, Metallicu neznasam. A obzvlast tu pesnicku. Posobi na mna nenormalne depresivne, hlavne ten jeho hlas. Ale tak sto ludi, sto chuti:) Prijemny vecer vam prajem:)

Navy

Face, ono je pravda, že metalová hudba je málo láskavá, a keď ju človek počúva, a stáva sa jej súčasťou, tak sa aspoň prostredníctvom tej hudby cíti silným. Poznám to z obdobia, kedy som jej holdoval. Metal už nepočúvam, ale takúto hudbu áno: cz.youtube.com

Navy

RNG. ČO JE TO TACHYÓNOVÁ VODA, NA AKOM PRINCíPE FUNGUJE? NA INTERNETE SOM NIč PORIADNE VYSVETľUJúCE NENAšIEL.

RNG

nie vsetky problemy s travenim a absorbciou su viditelne.
Aj perfektne zdravo vyzerajuci clovek bez zazivacich problemov moze mat problem s absorbciou urcitych latok.

face

Sice pomaly, ale IDE! A podla viac ludi, co som sa s nimi rozpravala to ide cim dalej tym lahsie. Nooo, to bolo tak. Uz niekolko rokov pocuvam metal a take podobne styly. Ale vraj to ma velmi negativne ucinky na mozog. Tak som robila taky test. Jeden cas som pocuvala metal, potom nie. A porovnavala som to. Trvalo to niekolko mesiacov. Zistila som, ze ma to fakt nejak deprimuje alebo co. Proste je to ako droga. Kym pocuvas, citis sa ako v raji, ale ked to vypnes, si s prepacenim v riti. Aspon u mna to tak fungovalo. Tak som ho pocuvala STALE. A potom som si dala pauzu, bolo mi dobre, ale neodolala som par dni som si to zas pustala. A potom prisiel ten atak. Tak som sa nasrala, zobrala som vsetky "temne" plagaty, obrazky, casopisy a cedecka a vsetko som to spalila. Bol to ohromne oslobodzujuci pocit. Sice som to vsetko mala velmi rada, ale viazali ma k tomu zle spomienky.

ooo

FACE tak to súhlasím s tou psychologičkou... akú zásadnú zmenu, ak sa smiem spýtať? No ak to takto pôjde ďalej, tak to bude trvať ešte roky, ale hlavne aby to išlo...

face

Ooo, to je dobre, ze ti je lepsie, aj ked iba trosicku. Ale aj to je predsa uspech!:) Ked to pojde takto pomalicky, ale isto, tak za nejaky cas by si mohla byt aj fit. Zda sa ti to neuveritelne, co? Ale moze to tak byt. Uz som atak odvtedy nemala, chvalabohu. Rozpravala som o tom psychologicke (pretoze po tom ataku som urobila jednu pre mna dost zasadnu zmenu v zivote) a ta povedala, ze nase telo nam tym chcelo povedat, ze chce zit inak, len sme ho nepocuvali, tak nam to dava takto zretelne najavo. Tlcikom po hlave.