StRacH z LUDi ..prečo?

lonely

ahoj neboj! vzdy som bola trochu utavretejsiaale posledny rok-dva som sa zmenila.mala som dost ,,kamaratov´´ no potom sa stalo cosi co ma asi zmenilo.ty moji takzvani kamarati mi zacali den co den ublizovat ,bolo to hrozne chodit do skoly.. no trvalo to asi rok..teraz je to uz trosku lepsie ..ale stratila som doveru k k ludom..okrem tejto uzavretosti mam aj ine problemy,takze by som vyhladala psychologa ale neviem ci k nemu mozem ist sama ..mama o nicom nevie

neboj

lonely stalo sa nieco v blizkej minulosti, naopr.niekto ta sklamal??alebo si mozno trosku otravena a potrebujes chvilku byt sama?alebo mozno trpis tzv.socialnou fobiou, ale tuto diagnozu by vedel stanovit len odbornik, napr.psycholog.pises ze v poslednej dobe, znamena to,ze donedavna bolo vsetko o.k.?? alebo si mala
vzdy sklony k troske uzavretosti?kopec ludi ma podobne pocity.ja tiez.mam pocit, ze by som nevedela o com sa s ludmi zhovarat, i ked mam na veci svoj vlastny nazor.asi sa ho len obavam prezentovat.vzdy som bola nesmela a nemala som vela kamaratov.akosi nedoverujem ludom.nuz niekto je introvert, niekto extrovert.zacni s kamaratkami, vyrazte si von na damsku jazdu,uvidis ze postupne sa ti to zapaci.alebo sa prihlas na nejaky kurz, co by ta bavilo, alebo v com by si sa chcela zdokonalit a tam si najdes urcite vela priatelov..byt sam, uzatvarat sa do seba nie je dobre, samota je kruta.drim palceky.

ela5894

Je to druh fobie. Da sa to pekne vyliecit. Treba vsak navstivit dobreho psychologa. Kolko mas rokov a ako sa to zacalo? Urcite mas nieco nakumulovane z minulosti /vacsinou su to vztahy)Neboj nevahaj a zajdi za psYCHLOGOM A BUDE DOBRE