Systémový lupus erythematosus (SLE)

Príspevok v téme: Systémový lupus erythematosus (SLE)
maťa

...pekný deň, zatiaľ nepoznám osobne človeka, ktorý trpí rovnakou chorobou ako ja (SLE) a tak mi napadlo, že možno na tejto stránke sa nájde niekto,kto má rovnaký osud ako ja a trápi sa s lupusom.

------------------------
Ahojte... tato tema ma uz vela prispevkov. Verim, ze sa v nom najde aj vela "dobrych rad".

Pomozte nam ich najst a oznacte ich pomocou nasej novej funkcie. Urcite ste si ju uz vsimli....

Dana D

Všetkých srdečne pozdravujeme a želáme pekný den.Dominike už doštičky stúpli na 82 000.Je to fajn,ale asi pôjde na punkciu kostnej drene a obličky.Možno to bude ešte do Veľkej noci,ešte sa uvidí.Takže držte palce,aby všetko dobre dopadlo.Pozdravuje vás Dominika s maminou a želáme veľa zdravia

agatulen

Ahoj, zdravím vás moc a moc v předjaří všechny a nejvíc Kamilku :o),které držím pěstičky,aby se její destičky trochu pomnožily a byla celkově víc v pohodě a nic jí nechybělo!
Mějte se pěkne všichni a nezapomente na Lupusinky,jsou tu pro vás pořád.
:o)
Vaše Agata

rudolf

Ahojte všetci, tak KAMILKA sa celkom drží a 16.3. ideme na kontrolu potom sa ozveme. Pekný deň. Rudo a KAMILKA. :-))))

monika h

pre Danu S
Mudr.Bubánová - ja k nej chodím už 12 rokov, na ružinovskej poliklinike je od nového roka, tel. do ambulancie je 48279243

Dana S

Monika, dakujem za odpoved.Rraz som u MUDr Bubanovej bola, este ked bola vo Fidelitas, kam ma poslali na denzitometriu.Pozerala som na ich stranku a ona uz tam nie je, "vygooglila" som ju ze by mala byt na Sancovej 110, no ak som pochopila Ty k nej chodis na Ruzinovsku polikliniku?

monika h

ahoj, ja chodím k dr.Bubánovej, a som veľmi spokojná, teraz prešla z Vojenskej do Ružinovskej nemocnice (na polikliniku)

Dana S

ahoj Dana s Dominikou a vsetci ostatni, je pravda ze tu mlcime ako partizani :-) Asi sa mame dobre, teda aspon dufam ze je to tym!!! Ja sa citim fajn, prave tento tyzden ma cakaju odbery a kontroly. Mam jednu otazku do plena, myslim ze tu uz raz polozena bola, ale neviem ci sa na nu nasla nejaka vhodna odpoved... VIETE NIEKTO ODPORUCIT DOBREHO REUMATOLOGA V BRATISLAVE? Ja zatial reumatologa az tak velmi nepotrebujem a mojim hlavnym lekarom je nefrolog-internista, u reumatologa mam vlastne len kartu a tento pan doktor mi velmi nevyhovuje, preto by som si rada nasla ineho. Prajem Vam krasny marec.