Možem byť tehotná?

machulka006

ujo49 - osobne si nemyslím že by tehotná bola, deň pred menštruáciou je veľmi malá pravdepodobnosť otehotnenia, skôr som za to, že si rozhádzala cyklus tabletkou Escapelle, treba počkať na menštruáciu, mala by prísť, len je teraz organizmus zmätený keďže si umelo dodala do tela také veľké množstvo hormónov...
A odporúčam používať antikoncepciu, potom nebudú problémy s kondomami...

ujo49

Mam problem. Mali sme s partnerkou pohlavny styk, chraneny kondomom, len kondom sa dostal este pred vniknutim do kontaktu s "primarnym sekretom" (nie ejakulatom)...vtedy sme si to neuvedomili...partnerka mala den potom dostat menstruaciu, ktora jej vsak meskala 1 den, tak po 64 hodinach uzila tabletku po- Escapelle. Od uzitia su uz 3 dni a menstruaciu stale nedostala. Je mozne, ze by bola tehotna??

machulka006

evinka, ono tá menštruácia po čas tehotenstva asi ťažko môže byť úplne klasická prirodzená menštruácia ako za okolností keď žena nie je tehotná preto že počas bežných okolností, bez tehotenstva okrem krvi odchádza aj sliznica, a pod. kdežto ak je žena tehotná sliznica odchádza asi fakt ťažko keďže vyživuje dieťa. žena môže mierne krvácať, ale ak je len trošku pri zmysloch a ako tak informovaná o fungovaní ženskeého tela, všimne si že krváca ako si inak(slabšie, kratšie...) proste inak...takže asi toľko...btw, nie je to celkom ok, ak je žena tehotná a krváca, nemyslíš? takže o menštruáciu ako takú u tvojej kamarátky rozhodne nešlo...

evinka

omg tak ten gynekolog bud nestudoval gynekologiu alebo mu este nik nepovedal ze sa stava ze zena menstruje aj cez tehotenstvo...mojej kamaratke sa to stalo, a myslim ze nie je jedina

omg

No tak som si dal pracu a nasiel nieco od gynekologa kde pise citujem

"Ak žena menštruuje,nemože byť tehotná.Tobož ked užíva hak."
MUDr. Ján Macejka

Zdroj je www.antikoncepcia.com