SLEPE CREVOOO - BOZE

Príspevok v téme: SLEPE CREVOOO - BOZE
cat

prosim vas, ma tu s tym niekto skusenost?...ako vam to zacalo, ake boli sprievodne priznaky a bolest?..bolelo to hned od zaciatku niak velmi alebo?...mam taky tlak na pravej casti podbruska a uplne mam strach.Uz som mala daco podobne, ale nesuviselo to so slepakom, len toto trosku inak boli.. prosim odpiste...

aloe

cat:no, tak môj syn mával takéto stavy bolesti od júna 2007.Striedavo chodil do práce a vracal sa zo zahraničia s dokonalými bolesťami, bol aj hospitalizovaný, pretože pravdepodobne to bol slepák, ale nie akútny.2krát sa tam dostal a zakaždým ho poslali domov bez operácie, pretože výsledky mal dobré.Dokonca sa nu objavili aj nejaké hrčky, ako uzliny, to už sme mysleli na najhoršie.Stále s tým nič nerobili,bolesti mal až také, že nevládal hovoriť.Vzala som to do svojich rúk, pomohli mi lekári, ktorí majú výborné skúsenosti s prírodnou liečbou.Teraz to robím aj ja, vzdelávam sa,synovi sme kombináciou produktov pomohli, bral silný antioxidant/lebo aj fajčí/ na detoxikáciu, pil aloe gel ,a dnes už stále nosí so sebou včelí propolis ako prírodné antibiotikum.Nasvecovali sme aj bioptronom miesta,kde bolesť a uzlinky boli.Už nemá ani teploty,cíti sa dobre a nebol PN.duratnakatka@zoznam.sk

cat

skazaton: uhm..aha...dakujem..:D
no hej..ale slepak ti vyberu a mas pokoj.. ale mna ruka boli uz 5 rokov..abo kolko.. ale tak je to jedno v podstate.."slepak" uz ma neboli.:P...teda zatial..heh..

veronika

mne slepe crevo prasklo ked som mala sedem tak si to predstavte...v noci som sa zobudila a to bola taka bolest ze som doteraz taku nezazila...proste ja som sa ledva dotiahla za mamou do izby ze mi je zle...a kazdy hrbol na ceste ked sme isli autom na kramare sa mi otriasal v bruchu a myslela som ze toto je fakt koniec...strasny zazitok...

skazaton

to som ta chcel podporit =) ale podla mna boli viac slepak ako ruka zlomena! to aspon mozes chodit ale slepak fakt END !

cat

skazaton: hej..no slepak to nebol, to by bolelo pomerne viac, jak ma to bolievalo..
ale ver mi, viem co je bolest..ruka zlomena na 5 miestach,odrazeny laket a 2 operacie..to dost bolelo.. hi

skazaton

ja som mal toto iste kedysi cez letne prazdniny, tiez som stresoval stale ze slepe crevo, slepe crevo a chytal som si to tam na bruchu vzdy, no nakoniec to boli len nejake uzliny, akoze keby si mala zapal slepeho creva, ver ze by si tu teraz len tak nepisala :) ty asi nevies co je skutocna bolest ^^

mona12

cat.... jasne ze som bola doma... nie sice 6tyzdnov, ale min 2-3tyzdne... bo to bolelo inak sa aj odporuca aspon 3tyzdne zostan na PN

cat

no bola som u dvoch dr. a obidvaja povedali, ze to slepak neni, a robili mi aj krvne testy a ze ziadny zapal nemam a pri tom mam 37,3 abo tak a netusim z coho..a boli ma to stale..tak vobec neviem..uhm

jaqueline

Pn som bola 2 týždne. Ono to dosť bolí,ale človek keď sa zbaví tej neustálej bolesti tak je rád a vydrží to. A to,že si nemôžeš dovoliť byť doma ani 2 dni ani nehovor. Mňa teraz čaká ďalšia operácia a to len kvôli tomu,že som prechodila choroby. A už som 3 týždeň PN a ešte ma čaká operácia, kde budem 3 týždne PN. Takže nič som nevyriešila tým,že som si nemohla dovoliť byť doma.

opica

Pripadne ta otvoria a zistia ze to nebol slepak tak uz si najdu cosi ine nech ta zoperuju ked uz si otvorena,napr. ti vyberu ladviny,creva,odstrania zlcnik alebo pol zaludka ak si obezna,proste to uz je jedno len nech veselo operujeme nie?