SLEPE CREVOOO - BOZE

Príspevok v téme: SLEPE CREVOOO - BOZE
cat

prosim vas, ma tu s tym niekto skusenost?...ako vam to zacalo, ake boli sprievodne priznaky a bolest?..bolelo to hned od zaciatku niak velmi alebo?...mam taky tlak na pravej casti podbruska a uplne mam strach.Uz som mala daco podobne, ale nesuviselo to so slepakom, len toto trosku inak boli.. prosim odpiste...

opica

Co sa tu furt trasies ako osika,jasne ze to zistia ci ide o slepak a takisto posudia ci je to akutne alebo to este pocka.A ked nemas cas ani dva dni tak s tym chod a nech ti to kludne praskne a potom ti na nahrobok napisu : nemala cas na zachranu zivota,teraz uz ma casu na vecnost.

cat

jaqueline: mno..sak slovenski doktori...dalsia moja obava.. nemam s nimi dobre skusenosti... a jak dlho si bola mimo po tej operacii?..

cat

pre samko r.:nooo tak to mozem fakt len dufat..:D kks..zajtra k nej idem..:///..ale inak povzbudzujuce dakujem..:D hehe

cat

pre mona12: aha..takze to zacalo z nicoho nic?..ze si sa len zobudila a proste bolesti?..a tych 6tyzdnov si ale nemusela lezat doma, nie?.. lebo ja momentalne si nemozem dovolit byt doma ani 2 dni, takze toho sa strasne bojim..

mona12

ja som bola na operacii slepaku pred dvoma mesiacmi, rano som sa zobudila s velkymi bolestami a nemohla som ani chodit, tak ma vzala sanitka do nemocnice a o dve hodiny ma operovali, hm no operacia nic moc, bolesti po operacii som mala tak 6tyzdnov, ale aj teraz este citim ze ked urobim prudky pohyb tak ma to boli, ale ked praskne tak je to zivotu nebezpecne,

samko r.

Veru, trvaj na vyšetreniach a dúfaj, že nemáš takého obvoďáka ako my, ktorý má tichú zmluvu s pohrebnou službou "Vaša smrť, naša radosť".:-)))

jaqueline

Tak mne operovali slepé črevo keď som mala 12 rokov. Dostala som ukrutné bolesti brucha čo ma až hodilo o zem. Nedokázala som sa ani dvihnúť, bolo to hrozné. Bola som na infúziach a pustili ma domov. Potom ma rok bolelo veľmi brucho a mala som aj na pravej strane takú opuchlinu (na bruchu). Bola som viackrát hospitalizovaná,ale nič z toho nerobili. Nakoniec som bola v nemocnici kde mi robili kade jaké vyšetrenia a prišli na to,že mám už zväčšenú pečeň, žlčník aj maternicu a vaječníky. Tak ma vzali na operáciu a ani mi nestihli dať klystír a už som bola po operácií. Skoro mi slepák praskol. Nie je to sranda, trvaj na vyšetreniach ;o)