Sex bez orgazmu

aaaa

kocky co neviete dosiahnut orgazmus, viete sa urobit same? lebo ak ano tak sa nebojte ze patrite medzi tie co ho nikdy nedostanu, treba sa len snazit a hlavne na to nemysliet lebo ked to velmi chcete tak to nevedomky potlacate, uvolnite sa a nemyslite!

jaja

ak ta má ten dotyčný rád, tak sa bude snažiť, aby aj tebe bolo dobre, hlavne nepredstieraj, radšej mu povedz čo má urobiť ako-inak...zamerajte sa na klitoris... noo niektoré baby s vaginálnym orgazmom nemajú problém... a jednorazovky ja neuznávam, kôli tomu že z toho nič nemám, a nie sú tam dokonca ani city- to je vec názoru...

mno

nooo ja som neskusena a preto by ma zaujimalo ako chlapi beru ked nedosiahne zena orgazmus....??:)ja som si myslela ze je to "ok" ved vsade pisu ze na to musi clovek dozriet a u baby to nie je take jednoduche...ale co citam tu....Too potom naco je ako dobra napr jednorazovka ked si baba ani neuzije??

jaja

ja už mám nie prvého, ani 2 a ešte som pri sexe nedosiahla orgasmus, kam sa ponáhľaš, moja, treba nám dozrieť, a nájsť súlad s partnerom... zatial si vychutnávaj klitoridálny... a s tým predstieraním- to je načo dobré, aby si mu pomasírovala ego? tak sa na neho vykašli a najdi si takého , čo ti bude chcieť aj spraviť dobre...! je to úbohosť predstierať orgazmus!

nikola73

skusena bodaj by si mala pravdu .... ako viem ze to ce cas ale bojim sa ze patrim medzi tych ktory nedosiahnu nikdy ... da sas to nejak zistit

skusena

vsetko to príde baby...ja som to tiež nemohla dlho dosiahnuť, radšej ani nenapísem...no a teraz je to krásne, to chce čas....uvidíte

samuel

Ahoj nikola73. Mam s partnerkou podobnz problem.. Ona ešte totiš ešte nikdy v živote nwdosiahla vyvrcholenie a to mala už niekolko chalanou predomnou.. Nieje to vo mne. Som z toho smutný.. A velmi ma to trápi!!! Porate niekto prosím!!
ň

lolita22

ROK????????????? MONDIEEEE!!!!! to uz by som skolabovala... ako ta on si uziva a ty ho kludne nechas nech sa urobi, sak mozno nabuduce??????

machulka006

UŽ 4 mesiace? sakra, tak to je prúser... že si ešte nemala orgazmus, ja spávam s priateľom rok a tiež som ho eštenemala :) a nestresujem...ak má prísť, príde...a hlavne, nepredstieraj...dosť trápne