Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepšie kontaktné šošovky

nikuskaliluska

ja som nikdy nemala problemy s kontaktnymi sosovkami, hocijake mi sadli, problemy som mala vzdy len so suchostou v ociach, rozne sosovky mi sposobovali rozne suche oci... nikdy som sa nezaobisla bez umelych slz ocutein, kazdy den som kvapkala ked som mala sosovky, to bol jediny problem u mna

anjelik1678

Pokial nemáš žiadne skúsenosti so šošovkami, tak by som sa do toho sama nepúštala. Nechaj sa najprv vyšetriť odborníkom, napr. optometrista v optikaexclusiv ťa vyšetrí a vieš na čom si. Môžeš si hneď zakúpiť priamo padnúce šošovky.

sabinadidy

Mna by zaujimalo ci kupujete sosovky z internetu alebo radsej v kamennom obchode? Mala by som zaujem a neviem dke zacat. Dakujem.

Alli

ahojte ak niekto nakupujete z e-shopu -odkaz odstránený- prikladam kupon na zlavu 1% na celý nakup
kupon: DCPY08YR7O73

ja ho na seba pouzit nemozem a kamosky sosovky nenosia tak ak niekomu posluzi tak budem rada.

Pa

1Malina1

Ahojte, predam sosovky znacky Surevue, dva pary -2 a dva pary -2,5 + roztok. Nedavno som mala operaciu, tak ich uz nebudem potrebovat :) sosovky su neporusene, neotvorene z obalu. Zakrivenie 8,8. V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte mailom surinakova.monika@gmail.com

laura1818

predám tri páry šošoviek od firmy gohnson acuvue oasys diopatria - 1,5, zakrivenie 8,4 original zabalené + 2 roztoky gelone 100 ml, vsetko za 20 eur. Som z Trnavy. Z dovodu operácie oči. Mail lauruska33@azet.sk
Dakujem.

ushko

sosovky su super .. a najviac mi vyhovuju acuvue.. z netu su vzdy lacnejsie ako u ocnej.. objednavam si zo sosovky-kontaktne.sk.. vacsinu maju na sklade, a super je to, ze v ramci BA si ich mozte vyzdvihnut uz aj osobne .. a su o polku lacnejsie ako od mojej tetusky ociarky :) ak niekto chcete, mozete pri objednavke zadat moj kupon na zlavu 3%-

qh1e8d0x

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.