Najlepšie kontaktné šošovky

Alli

ahojte ak niekto nakupujete z e-shopu -odkaz odstránený- prikladam kupon na zlavu 1% na celý nakup
kupon: DCPY08YR7O73

ja ho na seba pouzit nemozem a kamosky sosovky nenosia tak ak niekomu posluzi tak budem rada.

Pa

1Malina1

Ahojte, predam sosovky znacky Surevue, dva pary -2 a dva pary -2,5 + roztok. Nedavno som mala operaciu, tak ich uz nebudem potrebovat :) sosovky su neporusene, neotvorene z obalu. Zakrivenie 8,8. V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte mailom surinakova.monika@gmail.com

laura1818

predám tri páry šošoviek od firmy gohnson acuvue oasys diopatria - 1,5, zakrivenie 8,4 original zabalené + 2 roztoky gelone 100 ml, vsetko za 20 eur. Som z Trnavy. Z dovodu operácie oči. Mail lauruska33@azet.sk
Dakujem.

ushko

sosovky su super .. a najviac mi vyhovuju acuvue.. z netu su vzdy lacnejsie ako u ocnej.. objednavam si zo sosovky-kontaktne.sk.. vacsinu maju na sklade, a super je to, ze v ramci BA si ich mozte vyzdvihnut uz aj osobne .. a su o polku lacnejsie ako od mojej tetusky ociarky :) ak niekto chcete, mozete pri objednavke zadat moj kupon na zlavu 3%-

qh1e8d0x

lochness

jo, zabudla som, maju aj mesacne aj 2tyzdenne z nich, mne vyhovuju, konecne ma nerezu po chvili a nerobia sa mi smuhy pred ocami (akurat ked ich mam nejakych 8-12 hodin v ociach tak sa mi semtam zahmlia ale riesim to v pohode kvapkami)

lochness

no ja som si po vyskusani asi 5 druhov sosoviek konecne nasla take co mi sedia - nova znacka TopVue od Pegavision, kupujem ich zo stranky sosovky-kontaktne.sk, stoja nejakych 15 eciek a teraz este maju akciu ze 1 skusobna zadarmo (ked vam nesadnu tak skatulku normalne vratite)

okko

Ahojte stalo sa mi ze som zaspal v sosovkach rano som sa zobudil a strasne matne som videl myslel som ze sa urobil na sosovkach nejaky povlak ale nie ked som sosovky vybral von tak matne som videl aj tak .Poradte prosim ci si musi oko teraz oddychnut alebo je to nejaky zapal ? Za skore odpovede Vam vsetkym vopred dakujem.

mana48

ahoj, ja mam takyto problem, bola som u ocnej na vysetreni, aby mi predpisala sosovky. Stalo sa, sosovky mi nasadila, ale hned ako som dosla domov mi cervenalo oko a zle som videla. Docitala som sa na internete, ze su rozne typy sosoviek, dokonca aj tie, ktore koriguju astigmatizmus, ten totiz mam. Napriek tomu, ze mi doktorka vymenila sosovky za osove a tie najjemnejsie, nedokazem v nich zaostrit, do velkej dialky vidim pomerne dobre ale od tych 30 cm asi do 1m-2m vidim rozmazane a nezaostrim. Vysvetlila som jej to a ona mi tvrdila, ze ak mi nebudu sediet tie, co mi dala teraz, tak asi ziadne.
Je mozne, ze nie je mozne mi predpisat sosovky, aby som videla dobre?