valentin

Príspevok v téme: valentin
trapnaa_troska :d

ahojte..mozno sa to sem nehodi(ale neviem kam som to mala zaradit) ale mam otazku..je vhodne darovat na valentina partnerovi knizku??darovali ste uz niekto niekedy?taku okolo cca 1000(nechcem sa chvalit,ale pacila sa mu) alebo vas nazor na to?dakujem..bo kamosky pomoct nevedia..ma 19 :)

slovenka22

ja som napriklad na valentina dostala minule knizku o laske - poezia, nadherne nieco... uplne sa to hodilo...:)

affinenka

akoze ja zarabam ale ak ide o valentina tak nepozeram na cenu...kup mu tu knizku...pretoze sa mu paci..a ak mu ju kupis bude mat radost..a ak ju bude mat on budes ju mat aj ty...chapes.kolobeh--ja som darovala priatelovi spolocny vylet :-)) do zahranicia..taky romanticky vikend :-)) este dajte daco...nech mozme kecat :-)

neskusena

NECHAPEM AKO MOZETE POVEDAT ZE BY STE NEDALI DRAHU VEC,VALENTIN SICE NIEJE O DRAHYCH DARCEKOCH ALE AK SA MU TA KNIHA PACI TAK BY SOM KUPILA AJ JA RADSEJ TO AKO NIECO CO BY SA MU VOBEC NEPACILO.ALE SAMOZREJME AK NA NU MA JA BY SOM NA TAKU DRAHU VEC NEMALA

mato#

podla mna dobry darcek, neberem konkretne tu tvoju knizku za liter ,ale vseobecne knizka ako taka je v pohode darcek...

anickaaa678

awojte..ja som zase rozmyslala nad kupou knizky s erotickou tematikou..ako by sa vam to chalani pacilo??odpovedzte pleeeease..

trapnaa_troska :d

no ja plat nemam :D ale sla som na brigadu..jasne,ze od neho neockavam tak drahy darcek..staci mi,ze si spomenie :D teda dufam,ze si spomenie :D a je to taka knizka o lietani a ked to uvidil roziarili sa mu ocka :)

aaaa : takze zamilovany list? a myslis dlhy?alebo kratky?

vecernica : dakujem za nazor..a ja som sem preto dala prispevok,lebo som si neni ista ci to neni moc..

mackousko: preco nahnevalo? ved na cene nezalezi..

aaaa

kniha je fajn, ale je podla mna pekne ak k tomu bribalis aj nieco mile, pekne zo srdiecka aspon mna viac potesi taka drobnost ako napriklad napis mu k tomu zamilovany list a vloz ho do knihy ...bude to prenho o to vacsie prekvapenie a nebude to len materialne, ale naozaj pociti ze ho lubis...tym nechcem povedat ze kniha sama o sebe je malo, ale valentim je podla mna o mozno aj ked mensich ale viac citovych darcekoch ...moj nazor

mackousko

Mna by to nahnevalo ale nedal by som to najavo, keby mi nekdo daroval tak drahy darcek. Ale povedal by som si chcela ma potesit a vidim ako ma ma rada a robil by som sa ze som rad.

vecernica

ewitchka,Jasne ze kniha je darcek snad na cely zivot.A ked potesi to je len dobre ze este niekto cita.Len si myslim ze si ju moze kupit aj sam,za vlastne peniaze.Dari v takej hodnote by som dala len muzovi s ktorym mienim zit alebo zijem a mam s nim uz spolocny rozpocet.ALe kludne ,nic nemam proti a ani to nie je moja vec ,tu sa pisu len nazory a to aj pisem a nie rady!.Len si myslim ze cena darceku nema nic spolocne s laskou atd.A to aj opacne ze lacny dar vie urobit cloveka stastnym.Ja som svojmu napriklad kupila zvieratko za 15 tis a mal radost nekonecnu a potom inokedy som mu kupila lopticku za 5 sk a mal tu istu radost,,len to som chcela vyjadrit.a to ci ocakavat nieco rovnako drahe, bolo v skratke len naznacene, ze poznam muzov co beru a vyslovene sa zameriavaju na financne dary od zien! asi mas este malo skusenosti.Pre to opatrnost nie je lakomost.Darceky by sa mali davat v rovankej hodnote uz len koli rovnovahe:)