valentin

Príspevok v téme: valentin
trapnaa_troska :d

ahojte..mozno sa to sem nehodi(ale neviem kam som to mala zaradit) ale mam otazku..je vhodne darovat na valentina partnerovi knizku??darovali ste uz niekto niekedy?taku okolo cca 1000(nechcem sa chvalit,ale pacila sa mu) alebo vas nazor na to?dakujem..bo kamosky pomoct nevedia..ma 19 :)

kajka

ja som jednemu zo svojich ex kupila tiez knihu,na narodky, tykala sa jeho velkej zaluby a este som nevidela sa tak niekoho tesit, takze celkom odporucam. Stala viac nez tisicku, ale ked vies ze to cloveka potesi, tak to potesi aj teba a myslim ze na peniazoch nezalezi.

bejb

podla mna na peniazoch nezalezi..ja nemam skoro ziadne,ale ked chcem priatela potesit tak idem na brigadu a obetujem prenho aj viac len aby som ho potesila a necakam,ci dostanem nieco v rovnakej cene alebo drahsie..hlavne,ze je to od srdca a potesi ho to..a o ako knizku sa jedna?

ewitchka

vecernica: preco nedala? dost povrchna odpoved..preco by pri darovani mala ocakavat ze dostane nieco rovnako drahe? nechapem.. podla mna kniha je super.. hlavne ak sa mu paci.. ja by som vobec nevahala keby som mala na take knihy ktore zaujimaju toho mojho :) ak je taka draha, musi byt fakt dobra,knihy su dary, co mu uz ostanu navzdy..cize nevidim problem..uricte si to bude vazit a potesi sa :)

vecernica

Je to moc drahe,ale ked mas dobry plat...poznam muzov co vyslovene cakaju drahe dari a nechaju sa sponzorovat.Myslis ze ti on da tiez nieco drahe? Myslis ze ta bude mat radsej ked mu das tak drahu vec?Ak si s nim uz vyse roka,,dajme tomu...ja by som mu ju nedala...