Botox?

partowea

RNG prosim vies poradit nieco lepsie ako botox? pises tu ze: ".... docasne ochabnutie, miesto stimulacie vytvorenia noveho kolagenu a elastinu, ktory by tie vrasky tak isto vyrovnal, ale podstatne permanentnejsie, bez straty citu v castiach tvare a uvedenia prudkeho jedu do tela..."
Ako sa da stimulovat vytvorenie noveho kolagenu?????

monika987

baby ja mam peknu plet bez vrasok, ale ja som taky smejo stale sa usmievam a mam taku jemnu vrasku "smiechu" viete čo myslim. pomaha botox na toto? vadi mi to dost

kaca

Reagujem na odkaz od sjela este z minuleho roka,ked pisala o dermobotoxe a ze vie kde sa to robi,tak ked si toto nahodou precitas,tak prosim daj vediet.nic som o tom nenasla na nete.dakujem.

kamoska

áno, mne to robia v ÚLK v Petržalke, ale viem, že sú aj iné, ale mne sa nechce hľadať iné zariadenie, možno inde su lacnejší, možno lepší , netuším

porad

hm,no mam aj vejariky,ale trapia ma len tie medzi obocim,bo su ozaj hlaboke a to mam len 34,tak neviem...dakujem za vsetky odpovede a kde ti robia ULK?

kamoska

teraz ma napadlo, tvar a mimika sa ti zmeia vtedy, ked si das pichnut botox do svalov, ktore su nad licnymi kostami pod okom...no neviem to presne napisat...proste aby si zabranila vejariikom okolo oci- vraskam smiechu

porad

no financne by som to snad zvladla a nemas po tom nejaku divnu tvar?myslim ked tie svaly nemozes pouzivat,nevyzera to divne?a este ak mozem kolko mas rokov a kolko aplikacii si absolvovala,sorry za take otazky,ale budem rada za kazdu informaciu...

kamoska

no neviem ako si na tom financne, jedna aplikacia botoxu na vrasky medzi ocami (teda v ULK - materiálu Dysport)stoji 5.280,- Ja som rada, ze aspon nieco funguje a vrasky medzi obocim uz nemam :-)tiez mi všetci vraveli, že prečo sa mračím, prečo mám zlú náladu...aj ked som bola ok...a teraz vraj vyerám spokojne