Botox?

RNG

Kyselina hyaluronicka je tiez jedna z potrebnych veci na kvalitu koze.
Ale najviac je dolezite dostatok vytvaranych kolagenov, ich co najdlhsie retazce a na to uz v 80tych rokoch Linus Pauling so svojim kolektivom a jeho dnesny aktivny nasledovnik drMathias Rath zdoraznuju vysoky prijem vitaminu C(5GRAMOV+ MINIMUM) a aminokyselin(arginin, ornitin, cystein, viac gramov denne))
Oni to sice nerobili z hladiska "krasy a vrasiek" ale z hladiska starnutia vsetkych organov v tele , ked sa nevytvara dost pruznych kolagenovych struktur s dostatocne dlhymi kolagenovymi vlaknami.
Tj, srdce, pluca, pecen, ladviny, cievny system-to vsetko starne, funguje slabsie a zlyhava priamo umerne od nedostatku tvorenia sa kolagenov.
A samozrejme to plati aj na ten najvacsi telesny organ, kozu.

RNG

Botox, to je naozaj vynalez, ktory nie je hodny lekarov!
Zobrat najsilnejsi neurotoxin(botulotoxin) na svete a nastepit ho zenam, aby im na cas znicili nervy v urcitych castiach tvare, cim sa svaly uvolnia(strata nervovych signalov) a na kratky cas(3-4 mesiace) sa vrasky zmensia....Teda docasne ochabnutie, miesto stimulacie vytvorenia noveho kolagenu a elastinu, ktory by tie vrasky tak isto vyrovnal, ale podstatne permanentnejsie, bez straty citu v castiach tvare a uvedenia prudkeho jedu do tela.

panika

ja som bola este len na druhom osetreni. Tiez som chcela botox, ale odhovorili ma- prave v kresle sedela pani, ktora na nom bola a povedal, ze uz nikdy. Vydrzalo to len chvilu, par tyzdnov a treba na to chodit potom uz stale. Ja mam tu ryhu, lebo krcim celo..

pete

ja mam 24 ale uz od 19 mam taku miernu priehlbinu alebo ryhu medzi obocim ktoru vidno ked na nu dopada zboku svetlo.Myslis ze ta zehlicka to " vyzehli" ? a aky je oficialny nazov?a ako dlho trva ucinok? priblizne. Diky panika

panika

to sa tak len vola..postupne vmasirovava do pleti rozne kozmeticke pripravky. Napina ju to, miznu pigmentove flaky..

panika

botox nie, este mas cas-spytaj sa kozmeticky, ci nerobi ,,zehlicku".Jedno osetrenie stoji cca 1000 sk, pojdes 5x a budes to mat fajn