solarium

raz umriet musim

solarko ma vazne perfektny ucinok na akne...a v dnesnej dobe je rakovina na kazdom kroku.. co ma caka to ma neminie ...bud ma skoli rakovina, alebo ma skoli rakovina a mozno ma aj zrazi auto ..

poliewoocka

Myslim,ze je zdravsie par minut v solarku ako celodenne vypekanie na slnku.Treba sa o pokozku starat a ona sa nam za to odvdaci.

lilimom

vam sibe? dokonca aj dermatolog poveda, ze je to dobre na plet lebo vysusuje akne... hovorim z vlastnej skusenosti, ma to taky ucinok na vyrazky ako sknko...
sak aj v lete ked sa opalujes sa ti plet zlepsi...
jasne solarko obsahuje aj nejake skodliviny alena aknepomaha

laguna

solarko niči pokožku a vznika pri castom pouzivaní návik. cize sa na to kasli,tvoje kramy su to najmenej,ak nechces mat rakovinu kože.

aaaa

mam dost rokov na to aby som vedela co hovorim, nevravim, ze solarko je super ale ked tam raz za cas skocis nic nepokazis...

mato#

prepac moja, neviem kolko mas rokov, ale este som taku kkotyinu ,ze je to dobre na plet teda nepocul :)) Kto to povedal, vyrobca solariek, alebo prevadzkovatel? :))

aaaa

mozno je ale ma aj svoje pozitiva a nemyslim tym len to ze si hnedsi ale je to dobre aj na plet ak to neprehanas a tiez to ma aj nejaky ten vitamin

mato#

nedokazem ti odpovedat na tvoju otazku ,ale keby moja partnerka chodila do solarka ,tak jej to hned zatrhnem...nenechal by som si ju takto nicit...solarko je svinstvo.