zatajeny porod

alana

oliva a preco si sa rozhodla ist ku gynekologovi, mas nejake problemy? ked som bola taka mlada, veru som na gyndu isla, az ked ma prvy zamestnavatel poslal na prehliadku

agina

No jednoducho mi to pride fakt dost cudne...zeby si to nevsimli ani spoluziacky??? Kazdopadne si myslim, ze si z nas volakto utahuje.

Soraja

agina, jaaaaaaaaj by si sa cudovala. U nas mala 14 rocna babudla dieta a ked rodila mama si myslela, ze ma zlcnikovy zachvat!!!! A povedz mi ako je mozne, ze rodicia si nevsimli ze je tehotna. Aj ked to bolo pred velmi vela rokmi, ale tehotenstvo, aby si aspon mama nevsimla, tak toto nechapem. Stavaju sa aj take veci....

katka30

chod hocikam do vacsieho mesta k sukromnemu gynekologovi. zalozi ti novu kartu, opyta sa na interupcie,potraty, porody - vtedy povis 1, a tym to konci. nebude skumat, kde je dieta, nie je detsky lekar.
keby si klamala svojmu lekarovi, pravdepodobne by to aj tak zistil, najma ak doslo k trhlinam, ktore neboli site, tie sa horsie hoja

agina

Oliva ty nemas rodicov??? Ty si nechodila do skoly??? Ako je vobec mozne, ze si nikto nevsimol, ze si tehotna??? Ty si ani nechodila na pravidelne gynekologicke prehliadky??? A to ti mame zozrat???!!!!!