pol roka spolu

deee

ten privesok by nemal byt drahy pokial ide o striebro, a to je pomerne vhodne pre mlade baby, lebo vydrzi a "nezhrdzavie", ale moze byt aj dreveny alebo z ineho materialu, to uz zalezi na tvojom vybere, juj a ta ruza a vecera to je tiez skvely napad, tvoja priatelka ma v tebe poklad, ze si taky pozorny

mash

pristen sa nechytam kupovat to som uz pocul ze sa nehodi....
a napadlo ma co takto biela ruza a ist niekde na veceru?

mash

chystam sa jej aj nieco povedat bez toho to nemoze byt...kolko asi stoji taky privesok s tym zaciatocnym pismenkom ?

deee

ak chces aj nieco na pamiatku, ten prstienok je dobry napad, alebo nejaky privesok na retiazku, retiazka byt nemusi tych ma kazda zena dost, ale privesok napriklad zaciatocne pismenko jej mena, moze ho nosit stale a zaroven vie, ze je od teba.

andrewk

Ja by som jej hlavne povedal okrem nejakeho darceku, ako vela pre mna znamena a ze ju mam velmi rad ;) To je niekedy viac ako hocijaky darcek.

aaaaaaaaaa

daj jej okrem kvetov a cokoladky aj nejaky drobny darcek, ktory moze mat navzdy, taky prstienok alebo naramok urcite kazdu potesi

mash

nie na valenita az po valentivovi to bude pol roka...a rozmyslal som nad tymi kvetmi a ktomu ist napriklad niekde na pizzu alebo tak...kolko by malo byt tych kvetou asi? a namal by som este nieco? lebo kvety pocase zvednu

deee

nuz nech uz hladas akykolvek darcek, myslim si, ze kazdu zenu potesia kvietky, ci uz jedna ruza alebo aj cela kytica...mozno sa ti zda, ze je to gycove, ale kvietky su kvietky tie vzdy potesia