Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

Well

"Nadmerný príjem potravinových doplnkov môže skutočne spôsobiť vypadávanie vlasov a neodporúča pri absencii preukázané nedostatku." (1) Napríklad, to je široko známe, že príliš veľa vitamínu A môže spôsobiť dočasnú stratu vlasov, najmä u žien, v ochorenie známe ako hypervitaminóza. Viac ako 25.000 IU denne je toxický a môže spôsobiť vypadávanie vlasov a ďalšie vážne zdravotné problémy. Odporúčaná denná dávka vitamínu A je 5.000 IUS.

Aj nadmerne mnozstvo zinku tiez sposobuje vypadavanie vlasov!!!

[zruseny12]

www.zdravie.efekt.sk

...kedze je teraz dostatok zihlavy,mozte skusit robit kupele na vlasy,aby nevypadovali a neboli riedke...
/tiez mam tento problem,vypaduju mi VELMI VLASY-tak by som chcela vyskusat/

mic

Ak by som mohla poradiť všetkým zo svojich bohatych skuseností, ak začnete mať problémy s vlasmi(vypadávanie dlhodobejšie)mali by ste si dať urobiť nejaké zakladné testy:krvné, štítna žlaza, železo,antikoncepcia vám može tiež narobiť problémy!ak sa chceťe liečiť sami, začniťe z vnutra tj vitamíny:B(kupte si B-komplex forte tam mate všetky bečka), zinok, selen,a pod., niečo priamo na padanie vlasov ako revalid, viaderm, panthenol,inneov,revitalon a ine stačí si vybrať a vyskúšať. dalej velku ulohu zohrava strava vyvážená a pestrá.a posledné je nebiť v STRESE.

mic

aj ja si myslím,škoda že som to nevedela skor!kym som narobila tolko hlupostí.tolko som toho už zažila a prežila že by som mohla kludne napísať knihu!

moty

njhoršie pre mna boli pohldy ludí,na tie preriedené vlasy!aj ja som si začala všímať vlasy ludí ktorych som stretávala.a niekedy som až zurila prečo ja mám stále strarosti s vlasmi a druhý si ich vobec nevážia!

mic

cavte,ja mam problemy s vlasmi asi dva roky.najskor začali padať z antikoncepcie,čo som nevedela prišla som na to až neskor(podla mna to je svinstvo),potom mi padali z drastickej diety po chumáčoch.bola som z toho zúfalá možem povedať že to nestálo vobec za to!užívala som asi všetky vitamíny a tablety od a po z.najlepšie mi zaberal revalid a viaderm.teraz užívam inneov, snažím sa zdravo stravovať a hlavne NESTRESOVAť to velmi vplýva na celý organizmus a prejaví sa to väčšinov práve na vlasoch!

wygi

ja si ho kupujem na mimibazare.sk daj si do kolonky ID 62855 u tej pani si ho kupujem GESTIL WONDER inac som ho este nenasla ani v lekarni ani drogerii dufam ze budes spokojna