Podkožné akné na čele..poradte

michael

No, no čo vám mám na to odpísať. Je to dos ť zložitý problém a len dajakými mastičkami to dole nepôjde to mi dáte za pravdu tí ktorí ste to už skušali mnoho,- krát. Je to zakorenené v nervovom syteme tak že to siaha až veľmi hlboko do utrob tela Je to spôsobené nerovnováhou medzi pečeňou, a obličkami. Dobrá sprava je, že sa to niekedy (ale veľmi často) začne upravovať so začatím sexuálnym životom zlepšovať.Ale rapídne sa to mení po pôrode obyčajne k lepšiemu. Vymyznú , a neostáva po nich niekedy ani stopa. Samozrejme je to individuálne.Piť viacej vody neodporučam , pretože obyčajne títo ľudia majú spotene ruky čo sygnlizuje nedostatočnú prácu ľadvín. Tak na čo ešte viac zaťažovať ľadviny je to blbosť stým prečisťovaním tela. Podla mna je potrebne presmerovať energiu v tele, a nie nalievať telo vodou. Tym sa nič nevyrieši.Takým tipickým príznakom týchto ľudí je, zvlhčená vreckovka potom v ruke, a tréma

iby

Ahojte.Pridám vlastnú skúsenosť. Vyskúšala som tabletky, vodičky, maste, hĺbkové čistenie pleti, dokonca som zmenila stravovanie- nejem nič vyprážané, mastné, pikantné, obmedzujem cukry na minimum...Je možné že mojej pleti zmena stravovania prospela, nie však k mojej spokojnosti. Momentálne tretí týždeň praktizujem urinoterapiu a moja pleť vyzerá najlepšie za posledné roky. Nové vyrážky sa prestali tvoriť a pleť sa začala konečne čistiť. Kto chce nech si o tom čosi naštuduje. 2-3 denne potrieť čerstvým močom vyčistenú pleť.

NORA

pomozte mi mam 12, rokov a mam silné akné bola som aj u kožnej ale ta mi poradila nejaky ZINERYT-nejake tonikum ale nic mi nepomaha prosim poradte mi co mam robit ...........help my,,

kvietok19

určite choď ku kožnej lekárke, skús sa jej opýtať na RSB, to je taká vodička, ktorá výborne funguje, ale len dočasne, t.j. musíš si to aplikovať každý deň a ako ďalšie negatívum by som uviedla, že vysušuje pleť, ale napríklad gél Locacid, je super na noc, do rána je z pupaku len cervene miesto, aspoň prestane bolieť, keď nič iné.. :) ver mi.. ja takto "trpim" už od 14-tich a reči, že už po 20-tke neexistuje aby si mal vyrážky, sú sprostosti :D

ggglh

odporucam masku himalaya - neem. da sa kupit v DM , v tescu aj v teta drogerii asi.. treba nanasat na celu tvar podla navodu aspon 2x do tyzdna. a ak sa vytvori velka vyrazka tak naniest tu masku na vyrazku a nechat zaschnut. necha t to tak aspon jeden den alebo na noc a potom zmyt. a po vyrazke ani stopy. ja si ju velmi pochvalujem a nieje ani draha, stoji asi 3,9e

dannny

dobry den chcem sa spitat ja mam podkozne a strasne vizerajuce pupaky a neviem co stym je to nechutne take hrcky a skusal vsetky masticky a stale to tam je dakujem za radu

misko8787633

ja mam na cele vyrazky niesu cervene ale stale ich je viac a viac obcas ich povytlacam ale vecsina nejde a vyzera to strasne neviem co s tym par ich je co su uhry tie cierne ale iba par

lana555

lipkavec syridlovy ...pomaha na tu podkoznu krupicu, alebo ako to nazvat...ale musite ho kazdy vecer aspon 2 mesiace davat na tvar...2 lyzicky zalejete 2 dcl vody a co najhorucejsie davat na tvar...pomocou vaty,namocit a dat na tvara tak dokola...

mailo

aaahojtee aj ja ma ten probleeem...tez som mal na cele jeden a po tyzdni mi to zmyzlo len nie uplne ostala m tam hrcka este..le pomohol mi ten olejcek tea tree ale uz ked osm mal podrazdenu kozu na nom..a ted mam vedla neho druhyyy...lekarka mi ala mast ichtoxil ...no apsom opuch zmyzne ale nevem jak a to dlho lieci ...ci to je z jedal abo z coho nevem....