Nebezpecne ocne tiene

agina

No rozhodne by som si nekupovala od Cinancov nieco, co id priamo na kozu. Ako ocne tiene, zubne pasty, laky na nechty, ponozky, podprsenky, pancuchace....a mnoho dalsich inych veci.Kazdopadne vsetko je biznis a dnes uz ti nik nepovie, toto si nekupuj, lebo je to brak a skodlive.Vsetko je na tebe, na tvojom uvazeni a zdravom rozume.Mozu ti sposobit zapal spojiviek, alebo ekzemy.

hmmmmmmmmmmm

a odkial ich mas??kazdy pripravok co je normalne v predaji by mal mat certifikat aj o neskodnosti, co obsahuje,povod surovin pouzitych na vyrobu.. atd..a ten musi byt schvaleny predtym nez sa to uvedie na trh.trh tym myslim normalne drogerie, lekarne, ale podobne i potraviny, hracky, oblecenie/farbiva/.ja osobne by som si nepouzila pripravok o ktorom nic neviem, tj nema"meno" a teda nevies jeho "historiu".je pravda ze na trh sa dostalo mnoho veci co by na nom nemalo byt, to je druhy problem.nemyslim si ze by tiene mohli sposbit rakovinu, ale zato alerg.reakciu pripadne infekciu ak su kontaminovane, ano.je pravda ze dnes uz je skoro vsetko made in china,ale zasa na druhej strane je pravda ze cinania maju napr.velmi kontam.zeminu a mnohe bylinky a cajiky niesli stopy kontaminacie.nevie, asi by som to otestovala vnutornom predlakti.