prechladnutá krv

ou8uhbuo

ahoj telka ja mam toto iste uz 8 rokov neviem uz ako sa mam toho zbavit. kozna povedala ze len antibiotikami.ked by si sla koznej napises co tebe poradila dakujem

rekonvalesce

prechladnuta krv/ odborne zapal uzlin, zliaz, vtedy dochadza k vredom v slabinach, napr pod prsnikom, v slabinach, a pod...len aby ste vedeli..liecba je sirospektral.ATB nic zlozite, nevytlacat hlavne..treba si kupit ichtoxyl mast v lekarni a mat ju na vrede stale, vytiahne to hnis+ samozrejme predpisat ATB nic zlozite naozaj.

datelinka1

ako môže krv prechladnúť???? však organizmus si udržiava cca konštantnú teplotu za akýchkoľvek podmienok. krv vychladne až po smrti :-)

Nikica

To som mala aj ja.. rychlo k lekarovi, lebo to moze dopadnut zle, som si polezlala koli tomu v nemocnici, a museli mi to operovat.
Stale som cakala, kedy to zmizne, az som sa dockala operacie

axynka

Vy všetci hore - neznamená to doslovne, že krv prechladne a nedajbože má ešte aj sopel ako keď prechladne človek ;)
Je to laický názov a naozaj to existuje!
Mamina je zdravoťáčka a zrovna dnes mi hovorila, že asi mám prechladnutú krv, nakoľko sa mi robí na jednom mieste stále vriedok, potom sa zahojí a o pár dní je tam znova.
To, že ste o tom ešte nepočuli neznamená, že to neexistuje ;)