Dorsiflex - skúsenosti

ahjajjaj

adka, suché teplo na tie kríže, obilninové vrecúško daj do mikrovlnky a prilož si na kríže. V lekárni si pýtaj flector, ale ten nekombinuj s dorsiflexom. Pýtaj si od lekára... ja mám takého lekára, že mu poviem po telefóne čo mi je a pošle online recept, ktorý si vyberiem v najbližšej lekárni a nemusím behať k nemu.

Adka2610

Ja mam neskutocne bolesti krizov...zobrala som 2 x 500 mg paralem a o pol hodiny 1 dorsiflex...zatial ziadna ulava. Mozem brat aj ibuprofen? Bojim sa kombinovat lieky a s dorsiflex nemam zatial ziadne skusenosti. Nejak.potrebujem fungovat ale som zufala s tych bolesti. Minuly tyzden ma ofuklo.. a odvtedy bolia krize

Ludo14264

Mna nedavno zacalo pichanie na pravej strane lopatky. Lekar pluca vylucil a predpisal mi dorsiflex. Ja mam pocit ze to je nerv no bojim sa ucinkou neziaducich. Povedal ze par dni to boliet bude urcite. Bolest citim aj pri dychani ako keby mi niekto vrazil noz do chrbta

Ela321

dostala som dorsiflex na uvolnenie krčnej chrbtice, pomohol, ale po týždni úžívania (len na noc), začali bolesti žalúdka, dva mesiace som chodila na gastro a dávala som sa dohromady. Ešte stále beriem lieky na žalúdok, nemôžem odvtedy piť kávu, jesť nič korenené, ani nič vyprážané :-(

ojka

niekomu zaberie hneď, niekomu časom, mne vôbec.
A určite nie je dobré/vhodné ho užívať dlhodobo a pravidele, lebo dosť zaťažuje žalúdok, črevnú a mikroflóru, neraz spôsobuje vredy .... ak tak,tak potom pamätajte aj na nejaké probiotiká, mliečné výrobky, jogurty a pod.

Janicka 43

Ja som mala rano problém si obuť aj ponožky taká som stuhnuta a bolava a to som chodievala aj cvičiť , reumatolog mi predpisal dorsiflex ja som ho brala len raz za čas po jednej tablete a nepomáhal teraz ho beriem 3krat denne nechápala som ako niekoho nič nemôže bolieť a predsa už ani mňa nič nebolí aj prespím celú noc bez bolesti len sa bojím čo bude ak ho vysadim...

ojka

veľa nepomôžem, ale chcela som napísať aspoň toľko, že na dorsiflex si treba dávať pozor, ..... dlhodobé užívanie spôsobuje výrazné narušenie žalúdočnej mikroflory, tak to treba potom poriešiť cez probiotiká a jesť veľa jogurtov a pod.
ja som tie lieky radšej už viackrát odmietla...

alexandrifek

Ja som 8rokov postihnuty silnou svalovou tuhostou. Hlavne nohy a od pasa dolu ochrnuty. Moj neurolog mi ani nespomenul, ze by mi mohol pomoct Dorsiflex. No dnes ma to donutilo vyskusat ! Konecne sa mi ulavilo. Pripadam si ze mam chorobu " sialenych krav ", lebo doktori nevedeli zistit pricinu a ani to liecit nevedia. Prosim poradte, co by mohlo zabrat !?

ivanečenka

to len počas festivalu si dávaj tento režim, inak, ono to stačí len večer jednu potom - prvé dva dni 2-3 razy za deň, potom len večer(som po operácii krčnej chrbtice a dorsiflex je môj obľúbený:))))