Dorsiflex - skúsenosti

daduš

hovorite o Dorsiflexe 200mg!? Jaho uživam keď mám problem s krčnou chrbticou a pekne ho vyberiem celé balenie.pomôže a nie som z neho ospalá,ani ma nebolí žaludok. Je to OK

[zruseny12]

ja som ho vysadila po tyzdni apovedala som lekarovi,tak mi predpisal NEUROTOP 300MG 2X1/4TABL.DENNE.aLE JA SOM UZ BOLA OPATRNA.LEBO,kamartka jak som jej povedala,ze som brala DORSIFLAX 2X1,TAK POVEDALA,ZE TO BERU LEN PACIENTI V NEMOCNICI,CO STALE LEZIA,NO JA SOM TIEZ STALE SPALA,A VSETKO ROBILA POMALY V POLOSPANKU.tAK SOM SI KUPILA PERSEN,A UZ ZIADNU CHEMIU SOM NEBRALA.,TERAZ KED SA CITIM POTUHNUTA TAK IDEM DO HORUCEJ KUPELE,A TAK SA UVOLNIM...A CVICIM...

jana123

mne zase z neho byvalo zle od zaludka, tak som ho neuzivala. laila uzivaj ho a popritom si natieraj chrbat,ci co ta boli,takisto sa nahrievaj. Suhe teplo je velmi dobre na uvolnenie svalstva. od bolesti si mozes dat aj ibalgin

vecernica

ja som dorsiflex si davala ked som nemohla spat ,bezpecne do 10 min som zachrapala .totalne som bola oblbnuta.su aj ine lieky na stuhnute svalstvo napr Baclofein je dost dobry, aj mydocalm.Mam pocit ze na droziflexe vznika aj zavislot.

[zruseny12]

laila,ja som brala Dorsiflex 200mg,na stuhnute svalstvo,predpisal mi ho neurolog.Ale,mne nerobil dobre,lebo som bola ako omracena,ale svaly mi to uvolnilo az nadmieru by som povedala.Brala som ho 2x1 tabletu denne.