Tetovanie obocia

Príspevok v téme: Tetovanie obocia
sona25

mam taky mensi problem asi tak v 15 som si vytrhala obocie (cele)a teraz mi nerastie taksi ho kreslim co samozrejme nie je nic nove alebo neobvYkle ale uz mi to riadne lezie na nervy a viem ze sa praktizuje tetovanie ma s nim niekto skusenost vraj drzi 5 rokov velmi to boli?neda sa tym nieco pokazit

Permanent

Permanentný Make up, 3D tetovanie Soft Tap metódou, čiarkovanou metódou, klasickou metódou, tieňovanou metódou. Web stranka: www.permanentny-makeup.eugo.sk. To je jedna z moznosti ako mat krasne a naozaj prirodzene vyzerajuce obocie.

janna7

KissMe a nemala si problem s tym, ze ked je zvyraznene obocie musis sa stale malovat? Alebo to vyzera natolko prirodzene, ze nevadi ak sa nenalicis. Pozeram sa na to iba s ohladom do buducnosti. Dragon Studio maju fotky bezprostredne po tetovani. Este sa to casom zosvetli? Dakujem za info.

ajjachcem

ahojte, nevie nahodou niekto alebo nema skusenosti s tetovanim obocia v topolcanoch, kde konkretne a akymi metodami...dakujem

KissMe

V Kosiciach dragon studio na hrnciarskej- kocka sa vola Katka. Aj mne robila obocko pred 2 rokmi, som maximalne spokojna- aj tvar aj farba je super.

cherryR

tetovanie obočia môže pomôcť :-) máš pokoj s kreslením :-) ale pozor! čierna časom zmodrie, hnedá môže zozelenieť...takže určite si ho budeš musieť dať ešte pár krát počas života pretetovať....ceny sú individuálne niektorý tatéri majú ceny podľa veľkosti tetovania, iný podľa počtu hodín...určite by som si však dala vytetovať obočie u tatéra..nie u kozmetičky!! a skôr by som volila tetovanie čiarkovaním..je to prirodzenejšie a krajšie ako plná vyfarbená línia...

barbi.barbie

Ahojte chcela by som vedieť, koľko stojí tetovanie obočia v dnešnej dobe. Mám známe, ktoré to podstúpili už pred niekolkými rokmi a vtedy boli ceny iné.
odpíšte mi na email. ďakujem

Tepsa

No ja len mozem povedat nechodte do SIEMPRE TATTOO tak mi tam dokur... tetovanie ze teraz neviem ci ho mam udat alebo co a aj kamoska mi vravela ze jej urobil ten idiot zle pirsing.