Tetovanie obocia

Príspevok v téme: Tetovanie obocia
sona25

mam taky mensi problem asi tak v 15 som si vytrhala obocie (cele)a teraz mi nerastie taksi ho kreslim co samozrejme nie je nic nove alebo neobvYkle ale uz mi to riadne lezie na nervy a viem ze sa praktizuje tetovanie ma s nim niekto skusenost vraj drzi 5 rokov velmi to boli?neda sa tym nieco pokazit

majinecka

Ahojte kocky, v nasom salone v Kosiciach na Helsinskej ul. sidl. Tahanovce robime permanenetny make up obocia za 80 eur, je to vysoka kvalita za rozumnu cenu, mame bohate skusenosti a za sebou mnozstvo spokojnych klientiek. Blizsie sa mozete poinformovat na c. 0903 411 559

sara13

Kolko krat si bola zlatinna na pretetovani pier? ja som bola zatial na prvej korekcii a chytilo to fajn ale asi pojdem este na jednu, aj ocne linky pekne chytili. pri tej korekcii ma boleli viac oci ako pery ale na prvy krat tie pery bolia a poriadne.

ladyverony

mne to robili v galaxy v bystrici a vobec to nebolelo, bolo to len take skrabkanie, len treba ist na pretetovanie pre dobry efekt, vrelo odporucam stalo to 3000 tisicky, pretetovanie gratis

sona25

no tak vcera som sa bola objednat neviem ako kde ale tu na vychodnom slovensku 3000 dobra polozka ale aj tak mi to zato stoji

marcella

ahoj,tiez ked som mala asi 15 tak som si ho vytrhala a vlastne od polovice som nemala ziadne obobcie,teraz mam permanentne tetovanie obocia, som spokojna a vydrzi to fakt asi tak 2 roky a postupne to bledne,co sa tyka bolesti nie je to az take hrozne ale ako kazde tetovanie trocha boli,mam to robene ciarkovanou metodou, robi sa to na 3-dorabky,a vlastne ta 3 je konecna,takze ak sa rozhodnes tak drzim palce

suzanna

ahoj...ja mam pernamentne tetovane obocie....robili mi to asi pred rokom a uz je podstatne bledsie,davam tomu este rok....a budem si ho musiet dat znovu robit....inak som velmi spokojna...mala som predtym velmi nevyrazne...a bolest????to zalezi, ako ju celkovo znasas....ale bolelo dost...