nj priznavam si,mam PPP..:((

Príspevok v téme: nj priznavam si,mam PPP..:((
railey

ano je to tak.. dnes som na to prisla a uz som si ista na 100% .. mam ppp... nikdy som si nemyslela ze sa to moze stat aj mne..hmm tak uz od malicka si pripadam tucna.. no nie tak v celku. len to brucho mi vzdycky vadilo ale vtedy som si z toho az taku velku hlavu nerobila.. ale teraz ako kazde "normalne" 17 rocne dievca, aj ja som zacala drzat dietu,resp. stravovat sa zdravsie,moj jedalnicek v poslednom case vyzeral takto: ranajkujem kazdy den o siestej rano-vacsinou ovsene vlocky s jogurtom,hrozienkami,ovocim,kedy ako,alebo cerealie s mliekom,alebo rohlik so zeleninou.no proste podla nalady.. na desiatu som si vzdy brala do skoly nejake ovocie-2 jablka,pomaranc,mandarinku,banan, a potom som mala uz len obed o pol jednej-to podla toho co nam dali v skole,tam som az tak nevyberala,len bravcove maso nejem,ale to uz od malicka,proste to nemam rada,len kuracie.. no to je jedno.. a potom ked som prisla domov zo skoly to je zvycajne o pol stvrtej alebo piatej tak som si vzdy dala jogurt s ovocim alebo ryzovy chlebik so zeleninou... a v poslednom case uz ani to. uz len caj .. proste si vzdy pripadam tucna,ale podla mna by mi stacilo schudnut len z brucha ale som dost leniva na cvicenie a ani moc casu nemam kvoli tomu ze chodim neskoro domov a potom mi uz ostava len ucenie.. noo tak vacsinou som ten jedalnicek dodrziavala aleee dakedy to na mna pride a sa trocha prejem. no jj trocha.. ale dneees? dnes som prisla skor domov a nevedela som co robit tak som sa zacala napchavat vsetkym co som nasla doma,bolo to brutalne.. zacala som plakat .. AA..potom som spravila co som nemala. prvykrat v zivote som to vyvracala. strasne som pri tom revala ... aj teraz mam z toho brutal pocit :((...a priznavam si .. potrebujem pomoc ! potrebujem Vasu pomoc ! prosiiim Vaas.. musite mi pomoct.ja to sama nezvladnem.. nechcem mat ppp... chcem sa stravovat normalne.. ale ked ja vzdy myslim len na jedlo.. v kuse :(( vzdy som sa snazila dodrziavat ten odstup 4 hodiny medzi jedlami ale vzdy uz len odpocitavam minuty kedy uz konecne mozem jest ! ale teraz uz s tym chcem prestat.. ale uz vazne ! ja uz zacnem od dnes ! je mi zo seba do placu.. potrebovala by som aby ste mi poradili co jest a kedy jest tak aby som nebola hladna.. ale aby som ani nepribrala... aj cvicit zacnem ked tak ... ale ani to neviem co.brusaky ? teraz som navrhla mamke aby sme si kupili stepper a ten pristroj na posilnovanie brucha.. taky na cvicenie.... proste ja ani tak chudnut nechcem len posilnit to telo a uz nepribrat :(( a nerobit takee ze vyvracat jedlo ! aa.. prosim vas.. pomozte mi ... viem ze ma teraz mozno budete odsudzovat ale vy ktorí ste chudí a mate taky metabolizmus ze mozete jest co chcete tak to NIKDY nemozete pochopit co je to pre mna a ostatnych ... je to fakt tazkee.. ale teraz som uz odhodlana a dokazem si to SAMA SEBE ! zvladnem to ! len mi pomozte ... inac mam 175 cm a 58 kg..... ale siroke boky,cez rifle mi ovisaju pneumatiky, a to bruchoo. aaa ... :((

diannka

cauky railey. ja mam presne ten isty problem, ale prene to iste do poslednej bodky. len ja som este nervacala, ale koklokrat mi to napadlo, ze to pojdem vyzvracat a tak. ja tiez by som strasne chcela schudnu a neviem ako. pripadam si strasne tlusta a tak. az som z toho zufala, cely cas placem, ak nieco pojem viac, a vecer to je so mnou najhorsie. vtedy pomiesam vsetko mozne i nemozne.ja ti drzim prsty aby si to zvladnla...:)))