Môj priateľ - bozkávanie

Príspevok v téme: Môj priateľ - bozkávanie
santallka

...Sa so mnou ani nebozkáva, my sme spolu od 25.1., nie dlho, viem, ale v škole sa tvárime akoby nič, ale odprevádza ma domov a tak...Ale ja som mu to už povedala, ale on aj tak nič, žiadne objatie, bozk, nič, to že spolu chodíme nezverejňujeme, lebo v škole by nám to "závistlivé husi" zničili...Ale aspoň obajtie...On pravdepodobne ešte nemal priateľku, ale veď ani ja som nemala a chcem BOZK A CHCEM O "TO" PRÍSŤ S NÍM ! On to vie, ale akoby sa bál, že niečo neurobí dobre a nebudem apokojná a pod...Mám mu ešte raz povedať čo a ako ? Ja nechcem ukončiť náš "vzťah" !!! Inak založila som aj tému : Pozrite sa...

santallka

Dakujem za rady, ja mám 15 už som to písala a aj on.Práve som mu napísala či sa nevie bozkávať, alebo nechce, alebo sa mu to zdá skoro, alebo aký ma dôvod ma nebozkávať...

maulkka

Aj ja som mala niekedy priatela, ktory mi nedal pusu v skole..a ani na ulici..spraval sa divne...No a potom som zistila, ze ma podvadza a ze nechce, aby ostatne dievcata videli, ze je zadany, pretoze ich chcel mat vsetky...a teraz ma 19 a sprava sa tak ku vsetkym...

deedee

hlavne na neho netlač. a pravdu povediac..on to asi tak nebere vážne ako ty a nevkladala by som do toho "vzťahu" budúcnosť. kolko maš rokov sa radšej ani nebudem pýtať..

slovenka22

myslim ze je to platonicke... on nie je na to zrely este ...si myslim... a mozno ma nejaku tu barieru... mozno caka ze spravis prvy krok ty;) co ja viem ked budete spolu sami tak mu povedz ,,chodime teda spolu a mozem ta uz pobozkat alebo to povazujes za zakazane???" bud to alebo chod na to jemnejsie ale vzdy si myslim ze na rovinu je to skvele, ja som bola taka nic som neriesila, co prislo to malo prist... ty si riadis svoj osud tak preto nieco sprav!!!

juva

to potom asi ani neni vzťah,keď ťa nechce ani objať ani pobozkať.veď to je nejaké divné.čo sa za teba hanbí?a koľkože to máte rokov?