Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kvapky Mastodynon

Iva67

Mne tieto kvapky predpísal doktor Bella z onkologického ústavu v BA, mala som v prsníkoch cysty a hrozne ma bolievali pred menštruáciou. Pomohli mi, už tam chodiť nemusím :-)

hestia

aj ja mozem mastodynom len odporucit, beriem ho uz zopar peknych rokov. Kedze je to homeopatikum, treba ho brat pravidelne a aspon tri mesiace.oplati sa.

anka

Maminka uzivala tie kvapky dost dlho bolo to par rokov a musime poklopat... Od mladeho veku mala nejake cysty a ja mam tiez nejaku uzlinu a gynekolog mi odporucil tie kvapky ja ich tiez vyskusam co za to dame? Dufam, ze pomozu, mam len 22 rokov. A mate niekto skusenosti s punkciou?

margotka

uz som si Mastodynon kupila... teba ich uzivat 2x denne 30 kvapiek.. skusim.. dam sa na to... mozno aj ja budem patrit medzi tie stastne zeny, ktorym pomozu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.