Svrbenie uší

Majoranka35

Mna svrbia uši dennodenne a veľmi mi to prekáža.utieranie tycinkami nepomaha,vzdy mam tyčinky čisté ale mokré.v ušiach mi niekedy až lodžgá.a tvoria sa mi v nich šupiny.tiez mi doktorka povedala ze tam mam slabý exem a dala mi TRIAMCINOLON mlieko na vytieranie.pomohlo,ale nie natrvalo.minulo sa a mam to stále.co do konca života mam používať to mlieko???

Majoranka35

Mna svrbia uši dennodenne a veľmi mi to prekáža.utieranie tycinkami nepomaha,vzdy mam tyčinky čisté ale mokré.v ušiach mi niekedy až lodžgá.a tvoria sa mi v nich šupiny.tiez mi doktorka povedala ze tam mam slabý exem a dala mi TRIAMCINOLON mlieko na vytieranie.pomohlo,ale nie natrvalo.minulo sa a mam to stále.co do konca života mam používať to mlieko???

Majoranka35

Mna svrbia uši dennodenne a veľmi mi to prekáža.utieranie tycinkami nepomaha,vzdy mam tyčinky čisté ale mokré.v ušiach mi niekedy až lodžgá.a tvoria sa mi v nich šupiny.tiez mi doktorka povedala ze tam mam slabý exem a dala mi TRIAMCINOLON mlieko na vytieranie.pomohlo,ale nie natrvalo.minulo sa a mam to stále.co do konca života mam používať to mlieko???

Majoranka35

Mna svrbia uši dennodenne a veľmi mi to prekáža.utieranie tycinkami nepomaha,vzdy mam tyčinky čisté ale mokré.v ušiach mi niekedy až lodžgá.a tvoria sa mi v nich šupiny.tiez mi doktorka povedala ze tam mam slabý exem a dala mi TRIAMCINOLON mlieko na vytieranie.pomohlo,ale nie natrvalo.minulo sa a mam to stále.co do konca života mam používať to mlieko???

mima1990

Dobry den chcela by som sa spýtat ,že či mi viete poradit ,že prečo mi mokvaju a svrbia vonkajsie časti za ušami dakujem

adka....

Moja mama to tiez mala isty cas ,strasne ju svrbeli usi ,ked sme isli na vysetrenie lekar jej len posmesne povadal,ze tak si ich poskriabte a predpisal xanax vraj je to nevoveho povodu.CHvala bohu po mesiaci ju to preslo a bez xanaxu.

LMarika

Pri cukrovke sa vraj dostavi svrbenie usi po jedle. Mna svrbeli usi a aj svrbia, odkedy si pamatam a u mna je to nezavisle od jedla. Ked raz budem mat peniaze (ale neviem, kedy to bude), pojdem do niektoreho sukromneho zdravotnickeho centra na prehliadku a o svrbeni usi a nosa a strate cuchu tam poviem a poprosim ich velmi pekne, aby mi vypatrali pricinu. Zatial vdaka za vsetky prispevky, snad sa nam to vsetkym raz vyriesi.

Ajaa

Mám problém s ľavým uchom, bolí ma a svrbí. Niekedy viac, hlavne keď som doma a večer. Dávam si kvapky Burow a nepomáha to. Dopočula som sa, že rastlina aloe vera má priaznivé účinky len neviem ako mám šťavu pripraviť. Ak niekto vie mi poradiť nech sa ozve.Ďakujem.

Ralf

Zdravím,
prečítal som si všetky vaše príspevky aj reakcie... Mňa konkrétne nesvrbia zvukovody ale ušné chrupavky, resp. vonkajšie ucho (ospravedlňujem sa, ale presný názov nepoznám...). Svrbia dlhodobo a tak šialene, že si ich vždy celé rozškriabem do krvy... Vie mi niekto s tým pomôcť? Prosím píšte na e-mail. Ďakujem.