Svrbenie uší

neverila som

ja som mala take iste problemy chodila som k ušnej a stale nič kamaretka mi poradila urinu najlepsie rannu dat na vatičku a kvapkat do uši. zdalo sa mi to nechutne ale s ušnou som sa trapila skoro rok a ked som zo zufalstva pripustila urinu po troch dňoch intenzívneho kvapkania mam pokoj uz ani neviem kolko a aj kurie oka som si odstranila urinou zda sa to nechutne ale fakt to pomaha na vselico. Kamoska mi vysvetlila ze je to z mojho tela a ono vie co mi je ma to precitane uz jej verim mala pravdu a velmi jej dakujem

sydney

aj mna svrbievaju usi,ale len pocas mojej alergickej sezony - koniec marca az zaciatok septembra. svrbenie ma suvis s alergiou,orl aj alergologicka povedali

Ninuška

Manžela veľmi svrbia uši a už aj mokvajú, chodí k ušnej doktorke-tá mu vytiera uši tynktúrami ale to vôbec nepomáha.Je z toho zúfalý. Skúšal kvapky z morskej soli,masť Canestén, kalciovú masť, repík a nič mu nepomáha. Čo s tým?
Prosím pomôžte!

Laco Po

Aj mňa už veľmi dlho svrbia zvukovody, bol som aj u ušnej, vytierala mi to tampónmi s borovou vodou, ale bez výsledku. Potom som dostal od švagrinej - (lekárky)liek Triamcinolon IVAX, je určený na liečbu veľmi svrbivých, akútnych alergických zápalov kože neinfekčného pôvodu, ak nie sú v štádiu mokvania, alebo tvorby chrást. Ten počas pravidelného natierania pomomáhal, ale problém neodstránil. Mám podozrenie, že moje svrbenie spôsobujú roztoče, ktoré sa udomácňujú v teplučkom prostredí ucha.

martin787

Ja mam problem s uchom uz rok pocitujem v nom neustale svrbenie takmer cely den, odborny lekar mi po vysetreni skonstatoval ze vsetko je v poriadku a vraj ked budu problemy, mam si zadrzat nos a "fuknut". Skusal som rozne pripravky z lekarne na tento problem a dokonca aj spominanu odbornu lekarsku radu...a nic nezabera, neviete niekto prosim poradit nejaky recept, co by zabral?

helen_16

Moja mama ma tiez problemi z usami a velmi ju svrbia aj ma nejaky zapal a nachce ist doktorovi a chcela by som sa spitat ze ako sa vola liek na takuto chorobu, dakujem.